Tabuľa Smoby magnetická, obojstranná s poličkou, kovovou konštrukciou a 60 doplnkami žlto-oranžová

Popis produktu

Smoby tabuľa na kreslenie Grands pre deti je 125 cm vysoká magnetická obojstranná tabuľa pre deti. Z jednej strany sa dá na tabuľu písať fixkou a z druhej strany kresliť kriedou. Obe strany sa potom dajú zotrieť handričkou, alebo špongiou, čo vám ušetrí haldy papiera. Pod tabuľou je polička na uloženie pomôcok, ceruziek, kried a fixiek, ktorá je praktická aj preto, aby prach z kried nepadal na podlahu. Magnetická tabuľa pre deti rastie spolu s vašim dieťaťom. Nožičky podstavca sú výškovo nastaviteľné do 5 pozícií od 80 do 125 cm. Polička na uloženie ceruziek a pomôcok sa dá uzatvoriť a tak dieťa nestratí žiadnu z nich.

Balenie detskej tabule je dodávané s ABC setom magnetických písmeniek, pera, ktoré sa dá zmazať, setom farebných kried a špongiou. Tabuľa pre deti je prevedená v krásnej žlto-oranžovej farbe s pekným ozdobným motívom ceruziek. Spolu obsahuje 60 doplnkov, ktoré zaručujú deťom dlhé hodiny zábavy a kreatívneho kreslenia, písania alebo hier s magnetkami, s ktorých môžu vytvárať obrazce. Detská tabuľa je vhodná už pre deti od 3 rokov. Pri hre si deti cvičia fantáziu a kresliace schopnosti.

Konštrukcia tabule pre deti je kovová a dá sa prakticky poskladať na malý rozmer, čím je jednoducho skladná. Táto detská pomôcka na kreslenie pomáha rozvíjať umelecké vlohy, detskú fantáziu a šikovnosť pri kreslení. Vďaka množstvu doplnkov je táto hračka skvelým pomocníkom pre deti v predškolskom a rannom školskom veku. Smoby je francúzsky výrobca hračiek s dlhoročnou tradíciou, čím je zárukou kvality európskeho štandardu. Rozmery produktu sú 63*63*125 cm. Rozmery magnetickej tabule sú 45*48 cm, kresliacej časti 54*51 cm a výška spodnej časti kresliacej plochy od zeme je 75 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*63*125 cm
Celková výška125 cm
Výška pracovnej plochy75 cm
Rozmery balenia60*11*72 cm
Hmotnosť6,48 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.