Obojstranná tabuľa Hello Kitty 2v1 Smoby s 18 doplnkami ružovo-modrá

Popis produktu

Smoby detská obojstranná tabuľa s výškou 102 cm je ideálna tabuľa pre deti na písanie a kreslenie. Je to multifunkčná tabuľa pre deti, ktorá sa dá zavesiť na stenu, alebo pomocou nožičiek postaviť na držiak. Je ideálna do detskej izby na písanie pripomienok a úloh. Hodí sa aj do kuchyne ako tabuľa na poznámky. Je to praktická a obojstranná detská tabuľa. Z jednej strany môže dieťa kresliť kriedou a z druhej strany kresliť zmazateľnou fixkou. Texty a obrázky sa dajú zotrieť z oboch strán handričkou. 

Rozmery detskej tabule sú 48*34*102 cm. Detská obojstranná tabuľa na písanie je prevedená vo svetlej ružovej farbe v kombinácii s modrou a s motívom postavičky Hello Kitty, ktorá je veľmi obľúbenou rozprávkou u detí.​  Tabuľaje vhodná pre deti od 3 rokov. Pod tabuľou pre deti je v celej dĺžke umiestnený držiak, polička s priečinkami na kriedu, ktorá zároveň zachytáva prach z kriedy. Školská tabuľa pre dievčatá sa dá zložiť a tak zaberá málo miesta. Detská tabuľa je použiteľná samostatne na zavesenie na stenu. Značka Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek a pomôcok pre deti s dlhoročnou skúsenosťou a preto je zárukou európskej kvality za skvelú cenu.

Tabuľa pre deti je skvelou pomôckou pre deti v predškolskom a mladšom školskom veku kde si môžu precvičovať učivo či kresliť alebo písať poznámky. Vďaka závesnému patentu sa dá pohodlne presúvať a deti ju majú stále na očiach, alebo postaviť na stojan. K produktu je dodávaných 18 doplnkov, ktoré spestrujú hru detí. Sú to ozdobné obrázky Hello Kitty, maľovanky, fixka a rôznofarebné kriedy. Je to veľmi praktická detská pomôcka na kreslenie, s ktorou si dieťa už od útleho veku rozvíja manuálne zručnosti ovládania pera a kriedy, s ktorou sa učí písať, kresliť a počítať. Takýmto spôsobom si vaše dieťa rozvíja svoje umelecké vlohy aj bez hŕby papierov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*34*100 cm
Celková výška100 cm
Rozmery balenia50*10*65 cm
Hmotnosť2,82 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.