Školská lavica Mimoni Smoby s 20 doplnkami žlto-modrá

Popis produktu

Smoby školská lavica Mimoni je nádherná lavica na kreslenie s rozprávkovým motívom vhodná pre deti od 3 rokov. Detská školská lavica má žlto-modrú farbu, čo sú farby typické pre rozprávku Mimoni. Rozprávky Mimoni a Ja, zloduch sú stále veľmi obľúbené medzi všetkými deťmi, preto lavici Minions určite neodolá žiadne dieťatko. Je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Súčasťou lavice na kreslenie je 20 doplnkov, ku ktorým patria rôzne omaľovánky, nálepky a písacie potreby. Na detskej rozprávkovej lavici sa dá veľmi pohodlne kresliť a písať, pretože je mierne naklonená a prispôsobí sa tak potrebám dieťaťa. Na vrchu stola sú boxy na kresliace a písacie pomôcky, aby dieťaťu nepadali na zem.

Pod doskou na písanie a kreslenie je opierka na nohy, aby dieťa sedelo čo najpohodlnejšie. So školskou lavicou sa môžu najmenšie deti hrať na školské vyučovanie a pripravovať sa tak na dni, kedy bude jedna ozajstná lavica v škole patriť im. Veľmi dobrým spôsobom sa tak rozvíja detská fantázia a kreativita. Vďaka opierke na nohy a pohodlnému sedadlu sa tiež dieťa učí ako zdravo a správne sedieť. Manipuláciou s drobnými kresliacimi potrebami sa rozvíja aj jemná motorika, pri vyfarbovaní obrázkov si deti trénujú koncentráciu a trpezlivosť. Na školskej lavici si deti v predškolskom alebo mladšom školskom veku môžu kresliť alebo sa učiť zo svojho šlabikára. Rozmery lavice pre malých školákov sú 55*58*54 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s realistickým dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých umelcov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery56*57*52 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.