Červená obojstranná tabuľa Smoby s drevenou konštrukciou a 60 doplnkov

Popis produktu

Detská tabuľa na kreslenie pre deti Wooden Board od firmy SMOBY je krásna červená obojstranná. Dieťa na jednu časť píše fixkou, lepí si písmenká a na druhú píše a kreslí kriedou. Je to krásna tabuľa pre deti s pevnou drevenou konštrukciou. Z jednej strany dieťa môže kresliť pomocou zmazateľnej fixky alebo vytvárať obrazce z lepiacich písmen, počítať príklady s pomocou číslic. Učí sa vymýšľať slová, spájať vety, učiť sa rozoznávať farby a písmená. Druhá strana tabule je prispôsobená na písanie kriedou. Je to moderná a krásna tabuľa pre deti, ktorá sa dá jednoducho a pohodlne poskladať a odložiť.

Jej krásna farebná. prevedená v červenej farbe, ktorá perfektne zapadne do detskej izby a rozžiari ju. Pomocou handričky alebo špongie sa obe strany dajú pohodlne zotrieť. K baleniu je dodávaná set lepiacej abecedy. Tabuľa na kreslenie je vysoká 100 cm. Pod tabuľou je úložná polička s priečinkami na ukladanie ceruziek, kried a magnetiek, zároveň slúži aby prach z kriedy nepadal na podlahu. Tabuľa má spolu 60 doplnkov. K doplnkom patrí lepiaca abeceda, farebné kriedy a fixka, špongia na umývanie kresieb a nádobka na kriedy. Má pevnú drevenú konštrukciu, dá sa poskladať, a pohodlne uložiť.

Je vhodná pre deti od 3 rokov. Táto detská pomôcka na kreslenie pomáha rozvíjať umelecké vlohy, detskú fantáziu a šikovnosť pri kreslení. Vďaka množstvu doplnkov je táto hračka skvelým pomocníkom pre deti v predškolskom a rannom školskom veku. SMOBY je francúzsky výrobca hračiek s dlhoročnou tradíciou, čím je zárukou kvality európskeho štandardu. Rozmery tabule pre deti sú 100*53*53 cm. S touto užitočnou tabuľkou môžete zabudnúť na haldy papierov. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery53*53*100 cm
Celková výška100 cm
Rozmery balenia54*10*53 cm
Hmotnosť5,00 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.