Tanečný koberec Star Párty Smoby elektronický so 4 melódiami od 6 rokov

Popis produktu

Smoby detský elektronický tanečný koberec Star Párty je úžasným doplnkom na každú detskú narodeninovú oslavu či párty. Detský koberček na tancovanie funguje na batérie. Rozmery tanečnej podložky pre deti Star Párty sú 89*103 cm. Detský tanečný koberec je vhodný hlavne pre dievčatá vo veku 6-10 rokov, ktoré túžia po vlastnej hviezdnej speváckej a tanečnej kariére. Koberček na tancovanie funguje na batérie a dá sa ľahko napojiť na reproduktory, čím sa melódie a zvuky ešte viac zvýraznia a budú krajšie znieť. 

Detský tanečný koberček Star Párty obsahuje 4 základné melódie a rytmy, na ktoré si môžu vaše deti vytvárať vlastné tanečné choreografie a kreácie. Koberček reaguje na pohyb, takže s každým tanečným krokom a skokom po  koberci sa spúšťajú rôzne tanečné melódie. Vaše dieťa sa tak bude cítiť ako skutočná malá superstar. Pesničky a melódie sa dajú nahrať. Detský tanečný koberček má krásne ružové, zelené a modré farby a je doplnený o obrázky hudobných nôt, malých hviezdičiek či iných tvarov.

S detským kobercom na tancovanie Star Párty zažijú vaše deti veľké množstvo zábavy a príjemných chvíľ a zdokonalia sa v tancovaní. Tanečná podložka je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý je zároveň bezpečný a odolný.   Koberec na tancovanie pre deti spĺňa prísne európske kvalitatívne a bezpečnostné normy a štandardy. Firma Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá vyrába jedinečné a kvalitné modely hračiek pre deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery89*103 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.