Tanečný koberec Star Party Duo Light Smoby so 4 melódiami a svetlom od 5 rokov

Popis produktu

Smoby detský tanečný koberec Star Party Duo Light je krásny dvojdielny koberec s množstvom funkcií, s ktorým vaše deti zažijú veľa zábavy a smiechu. Tanečný koberec je vhodný pre všetky deti od 5 rokov, ktoré rady tancujú a chcú mať doma vlastný tanečný a svetelný parket na tancovanie. Tanečný koberec pre deti Star Party Duo Light funguje na batérie, vydáva zvuky a svieti. Spodná časť tanečného koberčeka je napojená na ovládač, ktorý reaguje na každý tanečný krok na koberci a následne vydáva zvuky a svieti. Je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu. Vďaka tanečnému kobercu zažijú vaši malí tanečníci veľa radosti a môžu trénovať vlastné tanečné kreácie. 

Tanečný koberec spestrí každú detskú oslavu a je vhodný na hru pre jedno a aj viac detí. Priemer tanečného koberca je 104 cm. Tanečný koberec pre deti Star Party Duo Light obsahuje 4 rôzne melódie, na ktoré môžu vaše detičky tvoriť vlastné tanečné choreografie. Výhodou detského tanečného koberca je, že je možné ho napojiť na reproduktory, takže melódie budú intenzívnejšie a budú krajšie znieť. Koberec sa dá rozdeliť na dve časti, takže si hru na ňom môže vychutnať aj viac detí. Okrem 4 základných melódií obsahuje tanečný koberček aj 11 druhov rytmov, ktoré sa s melódiami dajú krásne skombinovať.

Svetelné farebné efekty dopĺňajú melódie a rytmus, vďaka čomu sa budú vaše deti cítiť ako na skutočnej diskotéke. S každým pohybom na detskom tanečnom koberci sa ozývajú krásne melódie. Spodná časť tanečného koberca má okrúhly tvar a vrchná časť pripomína svojím tvarom kvietok. Vrchná časťružovo-modro-zelenú farbu, pričom práve farby hrajú na tanečnom koberci dôležitú úlohu, pretože sú priamo prepojené na ovládač so svetlom a zvukom. Ak váš malý tanečník stúpi na zelenú farbu, na ovládači sa rozosvieti zelený gombík a ozve sa melódia. Práve takto sa dajú podľa krokov kombinovať rôzne melódie. Francúzska spoločnosť Smoby má dlhoročnú tradíciu a je zárukou výroby kvalitných a jedinečných modelov hračiek pre vaše deti. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery104 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.