Mikrofón Hello Kitty Smoby so stojanom tmavoružový

Popis produktu

Detský mikrofón Hello Kitty so stojanom na batérie od Smoby v štýle roztomilej mačičky Hello Kitty je ideálnou hračkou pre vašu malú talentovanú speváčku, ktorá chce odštartovať svoju hviezdnu kariéru. Hello Kitty mikrofón a stojan pre deti má krásnu tmavoružovú farbu, ktorá je kombinovaná spolu s bielou a striebornou. Výška detského hudobného stojanu na mikrofón je 135 cm a dá sa veľmi jednoducho nastaviť jeho poloha. Taktiež je možné polohovať uhol mikrofónu pre deti. Detský mikrofón spolu s elektronickým stojanom Hello Kitty pre deti má veľmi krásny a moderný dizajn a je vhodný pre všetky dievčatká od 3 rokov, ktoré milujú spev a túžia mať doma vlastný hudobný stojan s mikrofónom.

Detský elektronický stojan s mikrofón pre deti Hello Kitty je vyrobený z veľmi kvalitných plastových materiálov, ktoré sú odolné a príjemné na dotyk. Produkt spĺňa európske štandardy kvalitných a bezpečných hračiek pre vaše detičky. Detský hudobný stojan funguje na batérie 4 x AA/LR6. Batérie sa vkladajú do spodnej časti stojanu pre deti a rovnako odtiaľ aj vychádza zvuk a rôzne melódie, ktoré si vaša malá speváčka môže vybrať. Mikrofón pre deti obsahuje 3 gombíky oranžovej farby, vďaka ktorým si vaša malá spevácka hviezda môže spríjemniť svoj spev o špeciálne a užitočné efekty. Prvý gombík obsahuje funkciu applause, čiže potlesk, ktorý si malá speváčka po svojom speváckom výkone rozhodne zaslúži. Druhý gombík obsahuje funkciu 1, 2, 3, 4 na určenie melódie a rytmu a posledný gombík pri svojom stlačení vydáva echo.

V spodnej časti hudobného stojanu pre deti sa rovnako nachádzajú dva gombíky. Jeden slúži na zapnutie a vypnutie hudobného stojanu pre deti a druhý obsahuje jednoduché ovládanie hlasitosti.  Na stojane je umiestnený aj ružová maketa Hello Kitty, ktorá krásne dotvára celý dizajn stojanu pre deti. Veľkou výhodou detského stojanu je aj ružový podstavec na umiestnenie textu pesničiek, čo vaša malá vychádzajúca spevácka hviezda určite ocení. Podstavec obsahuje z druhej strany obrázok mačičky Hello Kitty spolu s gitarou. Firma Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a vyrába jedinečné modely detských hračiek najvyššej kvality pre vaše ratolesti. Detský hudobný stojan na batérie spolu s mikrofónom je určený pre všetky dievčatká, ktoré rady spievajú. 

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery25*25*135 cm
Celková výška135 cm
Rozmery balenia27*9*43 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,19 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.