Gitara Hello Kitty Smoby elektronická ružovo-čierna

Popis produktu

Smoby elektronická gitara Hello Kitty je skvelou hračkou pre každú malú hudobníčku, ktorá túži vlastniť krásnu gitaru a rozbehnúť tak svoju vlastnú vysnívanú hudobnú kariéru. Detská gitara Hello Kitty má krásny moderný dizajn, je ladená v čierno-ružovej farbe a je ideálna pre každú malú rockovú hviezdu. Gitara pre deti Hello Kitty je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú zároveň aj odolné a dlho vydržia. Je vhodnou hračkou pre všetky dievčatká od 3 rokov, ktoré rady hrajú na hudobné nástroje a z ktorých jedného dňa vyrastú skutočné veľké hudobné hviezdy. Rozmery detskej elektronickej gitary Hello Kitty sú 55*40*19 cm.

Francúzsky výrobca hračiek pre deti Smoby je renomovaná spoločnosť so zárukou dlhodobej a najvyššej kvality hračiek pre vaše malé ratolesti. Gitara pre deti funguje na batérie 3 x AA/LR6 a obsahuje množstvo zvukových efektov, s ktorými váša talentovaná hudobníčka zažije veľké množstvo zábavy. Elektronická gitara na batérie Hello Kitty je ideálna pre každú malú rockerku.  Detská elektronická gitara pre dievčatká v štýle Hello Kitty obsahuje hneď niekoľko funkcií a krásnych zvukových efektov, bez ktorých sa vaša malá hudobníčka nezaobíde. V strede gitary sú 4 gombíky striebornej farby, ktorých stlačením sa spustia rôzne hudobné melódie.

Gitara pre deti obsahuje aj tlačítka na nastavenie tempa, pričom si vaše dievčatko môže nastaviť 3 základné druhy tempa, podľa toho ako to jej samej najviac vyhovuje. Gitara obsahuje okrem tlačítka na zapnutie a vypnutie gitary aj tlačítka na hudobné efekty, takže vaša malá hudobníčka sa bude cítiť ako keby vystupovala na skutočnom koncerte a v sále plnej jej fanúšikov. Detská gitara obsahuje aj 6 čiernych strún a popruh sivej farby,takže vaše dievčatko si môže gitaru pohodlne prevesiť cez seba. Vďaka gitare v motíve Hello Kitty sa vaše deti môžu naučiť hudbe, rytmu a môžete v nich rozvinúť budúci talent a vášeň pre skutočné hudobné nástroje a hudbu.  

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*4*19 cm
Rozmery balenia20*57*51 cm
Hmotnosť0,50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.