Koberec na tancovanie Hello Kitty Smoby dvojdielny so zvukom a svetlom

Popis produktu

Smoby detský tanečný koberec Hello Kitty je ideálnym doplnkom pre všetky dievčatká, ktoré rady tancujú a vymýšľajú vlastné choreografie. Koberec na tancovanie pre deti je navrhnutý na motívy roztomilej mačičky Hello Kitty, ktorá je známa po celom svete. Koberček je dvojdielny, dá sa jednoducho rozdeliť na dve časti, takže si tancovanie na ňom môžu užiť aj dve detičky a spraviť si vlastnú tanečnú súťaž. Detský koberec na tancovanie Hello Kitty je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, ktorý je navyše bezpečný pre vaše deti. Tanečná podložka je vhodná a ideálna na každú detskú narodeninovú oslavu a deti si s ním užijú veľa zábavy, radosti a smiechu. Tanečný koberček Hello Kitty má krásnu ružovú farbu a rozžiari každú dievčenskú izbu. 

Detský tanečný koberec funguje na batérie 4 x AA/LR6. Je vhodný hlavne pre všetky dievčatká od 3 rokov, ktoré milujú tanec. Detský koberček na tancovanie spĺňa európske štandardy kvality a bezpečnosti hračiek pre vaše deti. Priemer tanečného koberca pre deti je 104 cm. Hello Kitty tanečný koberec pre deti obsahuje množstvo zvukových a svetelných efektov, s ktorými bude tancovanie na ňom omnoho zábavnejšie a deti si budú pripadať ako na skutočnom tanečnom vystúpení. Tanečný koberec vydáva 4 základné melódie, na ktoré si malá tanečníčka môže vytvoriť vlastnú tanečnú choreografiu. Okrem toho tanečná podložka obsahuje aj 11 zvukových efektov a 2 druhy hier na choreografiu. 

Tanečný koberec reaguje na pohyb, takže keď deti skáču po farebných hviezdičkách s obrázkom Hello Kitty, koberec vydáva zvuky a melódie, ktoré znejú, ako keby v pozadí hrala kapela. Svetielka na koberci sa rozsvietia na podnet tanečných krokov. Súčasťou tanečného koberčeka je aj ružový trojuholník, ktorý obsahuje reproduktorsvetelné efekty a gombíky na nastavenie hierDisco koberec pre deti na tancovanie sa dá veľmi jednoducho napojiť aj na reproduktory, takže zvuk bude intenzívnejší a krajší. Deti si môžu podľa svojej vlastnej fantázie zostaviť na hudbu a svoje obľúbené pesničky rôzne tanečné zostavy a hrať sa na veľkých tanečníkov. Francúzska spoločnosť Smoby má dlhoročnú tradíciu a je zárukou výroby kvalitných a jedinečných hračiek pre deti. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery104 cm priemer
Rozmery balenia48*7*36 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,08 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.