Hudobné štúdio Violetta Smoby elektronické

Popis produktu

Smoby hudobné štúdio Violetta je fantastická hudobná hračka pre dievčatká od 3 rokov. Základ hudobného štúdia pre deti tvorí mikrofón so stojanom, na ktorý sa dajú nahrávať rôzne piesne alebo iné zvuky. Deti si môžu rozvíjať svoje hudobné talenty. Mikrofón je so stojanom spojený káblom, ktorý sa dá naťahovať, takže dieťa sa môže od svojho štúdia vzdialiť. Na stojane sú rôzne tlačidlá na nahrávanie zvuku, nastavenie hlasitosti, tlačidlo na zapnutie/ vypnutie, prepínanie skladieb, tlačidlá stop, pauza, play. Obľúbený motív Violetta poteší určite každú malú hudobníčku. Detské hudobné štúdio má veľmi praktické rozmery, dá sa ľahko uskladniť. 

Detské hudobné nástroje sú veľmi dobrým prostriedkom, pomocou ktorého najmenšie deti môžu objavovať a rozvíjať svoje talenty. Hraním sa s mikrofónom pre deti sa rozvíja jemná motorika, hudobný sluch aj citlivosť na zvuky. Dievčatká rozvíjajú aj predstavivosť, keď si predstavujú, že vystupujú v koncertných sálach. Vymýšľaním originálnych skladieb a zvučiek sa podporuje aj rozvoj kreativity detí. Overená francúzska kvalita je zárukou toho, že vaše dieťa sa pri hračke nielen zabaví, ale tiež sa bude rozvíjať hravým spôsobom.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre malých hudobníkov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.