Mikrofón Violetta Zlatá edícia Smoby so stojanom ružovo-fialový

Popis produktu

Smoby mikrofón pre deti Violetta s elektronickým stojanom Zlatí edícia v štýle populárnej speváčky Violetta, známej z programu Disney Channel, je ideálnou hračkou pre vašu malú talentovanú speváčku, ktorá rada spieva a chce odštartovať svoju hviezdnu kariéru. Violetta mikrofón a stojan pre deti má krásnu ružovo-fialovú farbu, ktorá je kombinovaná so striebornou. Výška detského hudobného stojanu na mikrofón je 135 cm. Detský stojan má polohovateľnú výšku. Taktiež je možné nastaviť uhol mikrofónu pre deti. Detský mikrofón spolu s elektronickým stojanom Violetta pre deti má veľmi krásny a moderný dizajn a je vhodný pre všetky talentované dievčatká od 3 rokov, ktoré milujú spev a túžia mať doma vlastný hudobný stojan s mikrofónom. Detský hudobný stojan funguje na batérie 4 x AA/LR6

Detský elektronický stojan s mikrofón pre deti Violetta je vyrobený z veľmi kvalitných plastových materiálov, ktoré sú odolné a príjemné na dotyk. Firma Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a vyrába jedinečné modely detských hračiek najvyššej kvality pre vaše ratolesti.  Produkt spĺňa európske štandardy kvalitných a bezpečných hračiek pre vaše detičky. Mikrofón pre deti obsahuje 3 gombíky, vďaka ktorým si vaša malá spevácka hviezda môže spríjemniť svoj spev o špeciálne a užitočné efekty. Prvý gombík obsahuje funkciu applause, čiže potlesk, ktorý si malá speváčka po svojom speváckom výkone rozhodne zaslúži. Druhý gombík obsahuje funkciu 1, 2, 3, 4 na určenie melódie a rytmuposledný gombík pri svojom stlačení vydáva echo.

V spodnej časti hudobného stojanu pre deti sa rovnako nachádzajú dva gombíky. Jeden slúži na zapnutie a vypnutie hudobného stojanu pre deti a druhý obsahuje jednoduché ovládanie hlasitosti. Batérie sa vkladajú do spodnej časti stojanu pre deti a rovnako odtiaľ aj vychádza zvuk a rôzne melódie, ktoré si vaša malá speváčka môže vybrať. Na stojane je umiestnený aj fialová maketa trblietavej hviezdy a menšej striebornej hviezdy, ktorá krásne dotvára celý dizajn stojanu pre deti. Veľkou výhodou detského stojanu je aj ružový podstavec na umiestnenie textu pesničiek. Podstavec obsahuje z druhej strany obrázok speváčky Violetty a striebornú hviezdu. Detský hudobný stojan na batérie spolu s mikrofónom je určený pre všetky dievčatká, ktoré rady spievajú, chcú neustále trénovať a pripraviť sa na ich hviezdnu spevácku kariéru. Hudobný stojan Violetta spolu s mikrofónom bude ozdobou každej dievčenskej izby.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery135 cm
Celková výška135 cm
Hmotnosť0,88 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.