Dvojdielny koberec na tancovanie Violetta Smoby so zvukom a svetlom

Popis produktu

SMOBY detský tanečný koberec Violetta je ideálnym tanečným doplnkom pre všetky dievčatká, ktoré rady tancujú a vymýšľajú vlastné choreografie. Koberec na tancovanie pre deti je navrhnutý na motívy seriálu Violetta, ktorá je známa po celom svete. Koberček je dvojdielny, dá sa jednoducho rozdeliť na dve časti, takže si tancovanie na ňom môžu užiť aj dve detičky a spraviť si vlastnú tanečnú súťaž. Detský koberec na tancovanie Violetta je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, ktorý je navyše bezpečný pre vaše deti. Tanečný koberček je vhodný a ideálny na každú detskú narodeninovú oslavu a deti si s ním užijú veľa zábavy, radosti a smiechu. 

Detský tanečný koberec funguje na batérie 4 x AA/LR6. Je vhodný hlavne pre všetky dievčatká od 3 rokov, ktoré milujú tanec. Francúzska spoločnosť SMOBY má dlhoročnú tradíciu a je zárukou výroby kvalitných a jedinečných modelov hračiek pre vaše deti. Detský koberček na tancovanie spĺňa európske štandardy kvality a bezpečnosti hračiek pre vaše deti. Priemer tanečného koberca pre deti je 104 cm. Violetta tanečný koberček pre deti obsahuje veľké množstvo zvukových a svetelných efektov, s ktorými bude tancovanie na ňom omnoho zábavnejšie a deti si budú pripadať ako na skutočnom tanečnom vystúpení. Tanečný koberec vydáva 4 základné melódie, na ktoré si vaša malá tanečníčka môže vyskladať vlastnú tanečnú choreografiu. Okrem toho koberček obsahuje aj 11 zvukových efektov a 2 druhy hier na choreografiu.

Tanečný koberec reaguje na pohyb, takže keď deti skáču po farebných obrázkoch zo seriálu Violetta, koberec vydáva zvuky a melódie, ktoré znejú, ako keby v pozadí hrala kapela. Svetielka na koberci sa rozosvietia na podnet tanečných krokov. Súčasťou tanečného koberčeka je aj ružový trojuholník, ktorý obsahuje reproduktorsvetelné efekty a gombíky na nastavenie hierDisco koberček pre deti na tancovanie sa dá veľmi jednoducho napojiť aj na reproduktory, takže zvuk bude intenzívnejší a krajší. Deti si môžu podľa svojej vlastnej fantázie zostaviť na hudbu a svoje obľúbené pesničky rôzne tanečné zostavy a hrať sa na veľkých tanečníkov. Tanečný koberček Violetta má krásnu ružovú farbu a rozžiari každú dievčenskú izbu. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery104 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,08 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.