Hudobná gitara Violetta Zlatá edícia Smoby elektronická ružová

Popis produktu

Smoby elektronická gitara Violetta je nádherná hračka v nežnej ružovej farbe, ktorá je ideálna pre dievčatká od 3 rokov. Detská gitara má rozmery 55*4*19 cm a krásne farby, s obrázkom populárneho seriálového dievčaťa Violetta. Pomôžte aj vy svojim ratolestiam objaviť ich hudobný talent a zakúpte im túto krásnu ružovú gitaru. Dievčatká vám môžu hrať koncerty, vymýšľať si vlastné skladby a zabaviť sa dlhý čas. Dievčenská gitara je vyrobená z kvalitného plastu, je ľahká, dá sa zavesiť na plece pomocou ramienka. Na gitare je 5 strún, niekoľko tlačidiel, reproduktor na zosilnenie zvuku v spodnej časti. Má teda všetko, čo má mať naozajstná gitara.

Detské hudobné nástroje sú veľmi dobrým prostriedkom, pomocou ktorého najmenšie deti môžu objavovať a rozvíjať svoje talenty. Gitara Violetta je výborný predchodca ozajstnej gitary, na ktorú dieťatko veľmi ľahko prejde, keď vyrastie. Hraním na gitare sa rozvíja jemná motorika, hudobný sluch aj citlivosť na zvuky. Dievčatká rozvíjajú aj predstavivosť, keď si predstavujú, že vystupujú v koncertných sálach. Vymýšľaním originálnych skladieb a zvučiek sa podporuje aj rozvoj kreativity detí. Overená francúzska kvalita je zárukou toho, že vaše dieťa sa pri hračke nielen zabaví, ale tiež sa bude rozvíjať hravým spôsobom.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*4*19 cm
Rozmery balenia20*57*57 cm
Celková dĺžka55 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,70 kg
NoteBattery: 3x AA/LR6
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.