Fialové hudobné švihadlo Violetta Smoby Zlatá edícia od 4 rokov

Popis produktu

SMOBY hudobné švihadlo Violetta je fantastická hračka pre dievčatká od 4 rokov. Detské švihadlo má žiarivú fialovú farbu a obrázky populárneho seriálového dievčaťa Violetta. Hudobné švihadlo pre dievčatá na jednej rúčke 2 tlačidlá, ktorými sa zapína a spúšťajú sa zvuky. Spájajú sa v ňom 2 veci, ktoré milujú všetky malé deti: veselé zvuky a možnosť skákania a zábavného športovania. Hudobná hračka pre dievčatká má štýlový a originálny dizajn, vďaka čomu ho vaša malá princeznička bude milovať. Dá sa ľahko uchopiť, pretože rúčky sú pohodlne vytvarované a sú vyrobené zo zamatovo hebkého plastu, ktorý je zároveň kvalitný a pevný.

Detské hudobné hračky sú veľmi dobrým prostriedkom, pomocou ktorého najmenšie deti môžu objavovať a rozvíjať svoje talenty a záľuby. Švihadlo Violetta nesmie chýbať vo výbave žiadnej malej milovníčky hudby. Prostredníctvom počúvania hudby sa rozvíja hudobný sluch aj citlivosť na zvuky. Samozrejmosťou je pohyb a športovanie, ktoré bude s hudobným švihadlom ešte krajšie a ešte zábavnejšie. Dievčatá si svoje švihadlo môžu zobrať vonku, budú rady tráviť čas na čerstvom vzduchu.

SMOBY je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách SMOBY je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách SMOBY podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek SMOBY je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. SMOBY je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 4 rokov
PôvodFrancúzsko
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.