Malý mikrofón Violetta Smoby Zlatá edícia

Popis produktu

SMOBY mikrofón Violetta je nádherná dievčenská hračka v nežnej ružovej farbe, ktorá je ideálna pre dievčatká od 3 rokov. Detský mikrofón má rozmery 20*3*3 cm, je zdobený obrázkami populárneho seriálového dievčaťa Violetta. Pomôžte aj vy svojim ratolestiam objaviť ich hudobný talent a zakúpte im tento štýlový mikrofón. Dievčatká vám môžu spievať ako na naozajstnom koncerte, vymýšľať si vlastné skladby a zabaviť sa dlhý čas. Dievčenský mikrofón je vyrobený z kvalitného plastu, je ľahký, takže si ho dievčatká môžu vziať kamkoľvek so sebou. V spodnej časti mikrofónu, ktorá má tvar hviezdičky, je reproduktor na zosilnenie hlasu. Na rúčke sú 3 farebné tlačidlá, ktoré vydávajú rôzne zvuky.

Detské hudobné nástroje sú veľmi dobrým prostriedkom, pomocou ktorého najmenšie deti môžu objavovať a rozvíjať svoje talenty. Hraním sa s mikrofónom pre deti sa rozvíja jemná motorika, hudobný sluch aj citlivosť na zvuky. Dievčatká rozvíjajú aj predstavivosť, keď si predstavujú, že vystupujú v koncertných sálach. Vymýšľaním originálnych skladieb a zvučiek sa podporuje aj rozvoj kreativity detí. Overená francúzska kvalita je zárukou toho, že vaše dieťa sa pri hračke nielen zabaví, ale tiež sa bude rozvíjať hravým spôsobom.

SMOBY je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách SMOBY je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách SMOBY podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich malých hudobníkov. Proces výroby hračiek SMOBY je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. SMOBY je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery20*3*3 cm
Celková výška20 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,25 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.