Piano Violetta Smoby elektronické biele

Popis produktu

Smoby elektronické piano Violetta je úžasná hudobná hračka v krásnych farbách, ktorá je ideálna pre dievčatká od 3 rokov. Detské piano má rozmery 24*53*7 cm a nežnú bielu farbu s fialovými detailmi, s obrázkami populárneho seriálového dievčaťa Violetta. Pomôžte aj vy svojim ratolestiam objaviť ich hudobný talent a zakúpte im toto pekné elektronické piano. Dievčatká vám môžu hrať ako na naozajstných koncertoch, vymýšľať si vlastné skladby a zabaviť sa dlhý čas. Dievčenské piano je vyrobené z kvalitného plastu, je ľahko prenosné a dá sa ľahko uskladniť. Na piane sú okrem 37 klasických klávesov aj tlačidlá, ktoré vydávajú všelijaké zvukové efekty. Patrí k nim 8 imitácií hudobných nástrojov, 4 zvuky bubnov, 12 demo pesničiek a 20 rytmov. Dá sa na ňom kontrolovať zvuk  a rytmus. Po stranách sú 2 reproduktory, dá sa na ňom nastaviť hlasitosť hrania. 

Detské hudobné nástroje sú veľmi dobrým prostriedkom, pomocou ktorého najmenšie deti môžu objavovať a rozvíjať svoje talenty. Piano Violetta je výborný predchodca reálneho piana alebo klavíra, na ktoré dieťatko veľmi ľahko prejde, keď vyrastie. Hraním na piane sa rozvíja jemná motorika, hudobný sluch aj citlivosť na zvuky, spoznávajú rytmus a melódiu. Dievčatká rozvíjajú predstavivosť, keď si predstavujú, že vystupujú v koncertných sálach. Vymýšľaním originálnych skladieb a zvučiek sa podporuje aj rozvoj kreativity detí. Detské elektronické piano je skvelým darčekom pre malé hudobníčky, ktoré snívajú o veľkej hudobnej kariére alebo sa jednoducho rady zabávajú s hudbou. Funguje na 3 AA/LR6 batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery24*53*7 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné