Mikrofón Violetta Smoby elektronický so zvukmi čierno-biely

Popis produktu

Smoby elektronický mikrofón Violetta je presne ten typ mikrofónu, ktorý vaša malá vychádzajúca hviezdička potrebuje na to, aby zažiarila a rozbehla svoju vlastnú hviezdnu spevácku kariéru. Detský mikrofón Violetta funguje na batérie 2xAA/LR6 a vďaka svojim malým a šikovným rozmerom skvele sadne do ruky každej malej speváčky. Mikrofón je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je odolný a príjemný na dotyk. Produkt spĺňa európske štandardy pre bezpečnosť a kvalitu hračiek. Detský elektronický mikrofón Violetta je vhodný najmä pre dievčatká od 3 rokov. Obsahuje veľké množstvo rôznych melódií a rytmov, ktoré malá speváčka potrebuje.

 Detský mikrofón tvoria 3 gombíky, ktoré sú od seba farebne odlíšené. Jeden gombík vydáva 5 rôznych druhov melódií, do ktorých môže vaša malá speváčka spievať. Druhý gombík určuje rytmus, pričom detský mikrofón Violetta obsahuje 3 rôzne druhy rytmusu. Tretí gombík slúži na ovácie a applause, ktorý si vaša spevácka hviezda po svojom vystúpení rozhodne zaslúži. Rúčka mikrofónu pre deti má bielu farbu s obrázkami Violetty a hlavička mikrofónu má čiernu farbu. Na konci mikrofónu je v tvare hviezdičky umiestnený reproduktor, z ktorého vychádzajú melódie a zvuky.

Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť na výrobu hračiek, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou použitých materiálov a bezpečnosťou hračiek. S detským mikrofónom v dizajne Violetta si vaše dievčatko užije veľa zábavy a bude sa cítiť ako skutočná spevácka hviezda. Detský mikrofón na batérie Violetta má výšku 20 cm. S detským mikrofónom si vaše deti užijú nielen veľa zábavy, ale naučia sa aj vystupovať pred publikom a získajú cit pre melódiu a rytmus.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery20*3*3 cm
Celková výška20 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,25 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.