Reproduktory Smoby s prenosným hudobným prehrávačom Hello Kitty

Popis produktu

SMOBY detské repráky Hello Kitty s prenosným digitálnym hudobným MP3 prehrávačom je nádherný a moderný hudobný prehrávač, po ktorom túžia všetky dievčatká, ktoré milujú hudbu a chcú ju mať stále so sebou. Digitálny hudobný prehrávač pre deti Hello Kitty funguje na batérie, konkrétne na 4 x LR6/AA. Má krásny moderný dievčenský dizajn a je vyrobený v štýle známej mačičky Hello Kitty, ktorú zbožňujú dievčatká po celom svete. Detský prehrávač s reproduktormi je ladený do ružových farieb a kombinovaný s bielou farbou a rôznymi obrázkovými motívmi. Detský reproduktor obsahuje dva gombíky, pričom jeden slúži na zapnutie a vypnutie prehrávača a druhý na nastavenie hlasitostiDetský hudobný prehrávač je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je príjemný a zamatový na dotyk, Výrobok dodržuje európske štandardy, ktoré zaručujú bezpečnosť, kvalitu a odolnosť hračiek pre vaše deti.

Rozmery detského prehrávača Hello Kitty sú 28*14*10 cm. Francúzsky výrobca hračiek pre deti SMOBY je renomovaná spoločnosť so zárukou dlhodobej a najvyššej kvality hračiek pre vaše malé ratolesti. Prenosný hudobný MP3 prehrávač s reproduktormi Hello Kitty je vďaka svojmu atraktívnemu dizajnu veľmi obľúbený a je to prvé skutočné stretnutie s technikou a vlastnou hudbou pre deti. Je vhodný hlavne pre dievčatká od 3 rokov. Súčasťou hudobného setu pre deti Hello Kitty je okrem prehrávača s reproduktormi aj malý digitálny hudobný MP3 prehrávač, ktorý si vaše deti môžu nosiť kdekoľvek so sebou. S detským prehrávačom v trendy dizajne Hello Kitty si vaše malé milovníčky hudby môžu vychutnať hudbu dvomi spôsobmi. MP3 prehrávač sa dá jednoducho vložiť do prehrávacieho setu s reproduktormi a vaše detičky si tak môžu vychutnať hudbu v pohodlí svojej detskej izbičky.

Zároveň si vaše detičky môžu nosiť MP3 prehrávač kdekoľvek so sebou a mať tak svoju obľúbenú hudbu neustále pri sebe. Do MP3 prehrávača v štýle Hello Kitty si môžu deti vložiť svoju obľúbenú hudbu a vychutnať si ju kdekoľvek a kedykoľvek počas dňa. Súčasťou digitálneho MP3 prehrávača pre deti sú aj slúchadlá bielej farby, ktoré sa dajú napojiť nielen do prenosného MP3 prehrávača, ale aj do prehrávacieho setu s reproduktormi zo zadnej strany. Prenosný MP3 prehrávač pre deti obsahuje USB konektor, ktorým sa pripojí do prehrávača s reproduktormi Hello Kitty, ale dá sa aj jednoducho pripojiť k počítaču či k inému prehrávaciemu zariadeniu. Detský MP3 prehrávač obsahuje gombík na jeho zapnutie, gombíky na nastavenie hlasitosti a prepnutie pesničiek

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery28*14*10 cm
Rozmery balenia24*12*18 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.