Umývačka riadu Mini Tefal Smoby elektronická so 14 doplnkami

Popis produktu

Smoby elektronická umývačka riadu Mini Tefal funguje na batérie. Je to elektronická detská umývačka, vydáva zvuky a svieti ako reálna umývačka riadu. Detská elektronická umývačka je prevedená v jedinečnej kombinácii oceľovo šedej a tmavočervenej farby. Detská umývačka riadu Mini Tefal obsahuje spolu až 14 doplnkov. Táto hračka je skvelým spôsobom, ako deti naučiť zmyslu pre poriadok a organizáciu. Vďaka napodobňovaniu dospelých je detská umývačka riadu veľmi príťažlivou pre deti.

Táto hračka je vhodná už od 3 rokov veku. Vedľa detskej umývačky je sklápacia pracovná plocha na odkladanie riadu. Prípadne môže deťom slúžiť ako jedálenský stolík na prestieranie. Dvierka detskej umývačky sú otvárateľné. Vnútri je nádoba na odkladanie malého detského riadu. Nad umývačkou je drez s vodovodným kohútikom. Umývačka riadu pre deti 3 programy na umývanie. Vydáva až 9 druhov zvuku, napríklad ako keď tečie vodovodný kohútik. Je to ideálna hračka na rozšírenie detskej kuchynky.

Výška detskej umývačky riadu je 31 cm. K doplnkom umývačky patria riady ako tanieriky, poháre či príbor. Všetky časti sú prispôsobené tak, aby ich dieťa už od 3 rokov vedelo pevne uchytiť a jednoducho ovládať. Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek, produkuje unikátne hračky, ktoré spĺňajú všetky európske bezpečnostné normy. Plastové materiály umývačky pre deti Smoby Mini Tefal sú pevné a odolné. Ich povrch je príjemný a zamatový na dotyk.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*16,5*28 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.