Kočík pre bábiku Máša a medveď Smoby skladací (rúčka 57,5 cm) od 18 mes

Popis produktu

Kočík pre bábiku Máša a medveď Smoby má rozprávkové prevedenie vo farbách ružovej, zelenej a bielej s obrázkom populárnej rozprávky Máša a medveď na sedacej časti. Skladací kočiarik je vhodný pre najmenšie dievčatá od 18 mesiacov. Výška rúčky kočíka pre bábiky je 57,5 cm. Kočiarik poslúži aj ako opora pri prvých krokoch najmenších detí. Aby sa najmenšie dievčatká nemuseli báť o svoju bábiku, kočík má pás na pripútanie bábiky a pevnú, odolnú kovovú konštrukciu. Dá sa poskladať, takže keď sa s ním dievčatá nehrajú, nezaberie v izbe veľa miesta. Dvojité kolieska zabezpečia ľahkú a príjemnú jazdu, celkové rozmery skladacieho kočíka s rozprávkovým motívom Máša a medveď sú 23*42*58 cm.

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností pre rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša. Kočík je výborný doplnok pri hre s bábikou, je ľahký a zamatový na dotyk, takže aj tie najmenšie dievčatká s ním môžu vyraziť do ulíc a zahrať sa na dospelých. Práve napodobňovaním života dospelých  sa deti najskôr naučia, ako sa orientovať v reálnom svete. Je preto dôležité poskytovať im čo najviac podnetov pre takéto hry a kočiar Máša a medveď je na to ideálnym prostriedkom.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky sú chránené pred vyblednutím, farby zostávajú rovnako žiarivé ako v deň kúpy počas dlhých rokov a hračka vyzerá dlho ako nová. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery23*42*58 cm
Výška rúčky57,5 cm
Farbaružová
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.