Čajový set Hello Kitty Smoby porcelánový s 13 doplnkami

Popis produktu

Smoby porcelánový set Hello Kitty je krásny detský čajový set, ktorý je ideálny pre každé dievčatko, ktoré sa chce hrať na hostiteľku a naservírovať svojim kamarátkam pravý čaj o piatej. Detský porcelánový set je ladený v štýle známej mačičky Hello Kitty, vďaka čomu vyzerá veľmi dievčensky, moderne a elegantne. Krásny biely porcelán má hrubé steny a je veľmi kvalitný a odolný, vďaka čomu je bezpečný pre všetky deti od 3 rokov. Detský porcelánový čajový set je tvorený 13 doplnkami, s ktorými si vaše dievčatko môže vyčarovať skutočne nádherné posedenie.

Detský porcelánový set Hello Kitty je vhodný aj na každú detskú oslavu. Firma Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a vyrába jedinečné modely detských hračiek najvyššej kvality pre vaše deti. Porcelánový set Hello Kitty je prevedený v bielej farbe a doplnený o roztomilé a veselé ružové obrázky mačičky Hello Kitty a malých chutných koláčikov. Porcelánový set pre deti sa skladá zo 4 tanierikov, 4 čajových šálok s uškom, krásneho čajníka s pokrievkou, nádobky na mliečko alebo smotanu s pokrievkou a malej nádobky na cukor. Porcelánový čajový set Hello Kitty vyzerá veľmi elegantne a je ideálnym doplnkom ku každej detskej kuchynke.

Vďaka detskému porcelánovému čajovému setu Hello Kitty sa vaše dievčatko bude cítiť ako skutočná hostiteľka. S čajovým porcelánovým setom Hello Kitty sa vaša malá princezná môže naučiť, ako správne stolovať, servírovať čaj a obsluhovať hostí. Rozmery balenia porcelánového setu pre deti sú 25*21*5 cm. S detskou čajovou sadou Hello Kitty si vaše deti užijú veľa zábavy a môžu si otvoriť vlastnú malú čajovňu pre svoje kamarátky. Nádherná a kvalitná čínska porcelánová čajová súprava v dizajne Hello Kitty sa svojím prepracovaným a detailným prevedením blíži až k zberateľským kúskom.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery13 kusový set
Rozmery balenia25*21*52 cm
Hmotnosť0,42 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.