Obchod Hello Kitty Smoby s pokladňou a 16 doplnkami

Popis produktu

Smoby detský obchod s pokladňou Hello Kitty je krásna a praktická hračka ideálna pre dievčatká, ktoré rady pomáhajú pri nákupoch, v obchodoch obdivujú predavačky a pri hre ich potom napodobňujú. Celá pokladnička je v motíve mačiatka Hello Kitty, ktorá je u detí veľmi populárna a dizajnovo dodáva pokladni šmrnc. Prevedená je v bledoružovej farbe. Pokladnička je mechanická a jej kasa sa otvára kľúčikom. Kasa je plná peniažkov, či už papierových alebo mincí. Súčasťou pokladne je aj čítačka platobných kariet.

Táto pokladňa sa dá od obchodíku oddeliť a môže fungovať samostatne, alebo si ju dieťa môže pridať k inému obchodíku, alebo stánku so zeleninou. Nad pokladňou sa nachádzajú poličky, kde sú uložené doplnky obchodíku. Tie sú tvorené zákuskami a rôznymi cukrovinkami. Na pravej strane od pokladne je váha na váženie potravín, sladkého pečiva a podobne. Spolu obsahuje obchodík až 17 doplnkov. Po nákupoch si svoj nákup môže samozrejme aj zobrať a odniesť kamkoľvek chce. Na to mu slúži malý nákupný košík, ktorého rúčka je ergonomicky vytvarovaná tak, aby ju dieťa vedelo správne a s istotou uchopiť.

Detský obchod s pokladňou Hello Kitty je pekná hračka od francúzskej spoločnosti Smoby, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe hračiek a je zárukou najvyššej kvality. Vyrobený bol s dôrazom na bezpečnosť, a preto sú všetky hrany zaoblené. Vhodný je pre deti vo veku od 3 rokov. Hrať sa môže aj s kamarátmi na zákazníka a predavača, budovať si tak sociálne väzby a zlepšovať si komunikačné schopnosti popri hre. Hračky Smoby spĺňajú prísne európske bezpečnostné normy a štandardy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery39*36,5*22 cm
Rozmery balenia40*15*39 cm
Hmotnosť1,34 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.