Kuchynka Včielka Maja Smoby v kufríku so 17 doplnkami

Popis produktu

Smoby detská kuchynka v kufríku Včielka Maja je splneným snom všetkých detí, ktoré túžia po vlastnej kuchynke, ktorú by si mohli brať kdekoľvek so sebou. Detský kufrík s doplnkami je ladený v štýle známej rozprávkovej postavičky Včielky Maji, ktorú obľubujú nielen deti, ale aj dospelí. Detský kufrík s doplnkami do kuchynky je vyrobený z plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou, kvalitou a sú zamatové a príjemné na dotyk. Detský kufrík Včielka Maja je ideálna hračka na cesty, obsahuje všetko, čo kuchynka potrebuje, ľahko sa zavrie a vďaka svojim rozmerom  26*23*10 cm nezaberá veľa miesta. Firma Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a vyrába jedinečné modely detských hračiek najvyššej kvality pre vaše deti. 

Detský kufrík s doplnkami do kuchyne v štýle Včielka Maja dodržuje európske bezpečnostné štandardy a certifikáty kvality. S detským kufríkom s kuchynskou výbavou si vaše ratolesti užijú veľa zábavy. Detská kuchynka v kufríku Včielka Maja je ideálna pre všetky deti od 3 rokov a obsahuje všetko, čo by v kuchynke rozhodne nemalo chýbať. Po otvorení kufríka v ňom nájdeme až 17 doplnkov. V dolnej časti kufríka sa nachádza malý červený sporák s dvomi platničkami a aj s drezom na umývanie riadu. Vo vrchnej časti detského kufríku Včielka Maja sa nachádza malá polička na ukladanie riadikov a potravín.

Kufrík obsahuje aj bohatú výbavu riadov, ktorú tvoria 2 oranžové tanieriky, jeden s obrázkom Včielky Maji a druhý s obrázkom jej kamaráta Vilka, 4 žlté poháriky s obrázkami postavičiek z rozprávky Včielka Maja, strieborná panvica s naberačkou, príbor s vidličkami, lyžičkami a nožíkmi a nakoniec aj 3 malé zákusky. Kuchynka v kufríku Včielka Maja je ideálna hlavne na cesty a krásny kufrík sa môže využiť aj na iné účely. Detský kufrík zelenú farbu, praktickú rúčku na jeho jednoduchý prenos a obsahuje veselý obrázok troch kamarátov - šikovnej Včielky Maji, nezbedného čmeliaka Vilka a ich múdreho kamaráta lúčneho koníka Flipa. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery25,5*24*10 cm
Rozmery balenia25,5*24*10 cm
Hmotnosť0,57 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.