Čajová súprava Včielka Maja Smoby plechová so 14 doplnkami

Popis produktu

Smoby detský plechový čajový set Včielka Maja je krásna detská čajová súprava, ktorá je ideálna pre každé dievčatko, ktoré sa chce hrať na hostiteľku a naservírovať svojim kamarátkam pravý čaj o piatej. Detský čajový set je ladený v štýle známej nezbednej Včielky Maji, ktorej príbehy a šibalstvá poznajú nielen deti, ale aj dospelí  Detská čajová sada vyzerá veľmi dievčensky, moderne a elegantne. Čajová súprava je vyrobená z kvalitného a odolného plechu, ktorý je bezpečný a ideálny pre všetky deti od 3 rokov. Detský plechový čajový set je tvorený až 14 kusmi doplnkov, s ktorými si vaše dievčatko môže vyčarovať skutočne nádherné posedenie. Detská čajová súprava v dizajne Včielka Maja je vhodná aj na každú detskú oslavu. 

Firma Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a vyrába jedinečné modely detských hračiek najvyššej kvality pre vaše deti. Rozmery čajového setu Včielka Maja sú 31*9*20 cm. Detský čajový set z plechu Včielka Maja je prevedený v červeno-zelenej farebnej kombinácii a doplnený o farebné a usmiate obrázky Včielky Maji, jej najlepšieho a nešikovného kamaráta čmeliaka Vilka a ich múdreho priateľa lúčneho koníka Flipa. Čajový set pre deti sa skladá zo 4 veľkých tanierikov na zákusky, 4 čajových šálok s uškom vrátane podšálky, krásneho veľkého čajníku a krásnej a veľkej tácky, na ktorej môžu vaše detičky servírovať čaj. 

Detský čajový set Včielka Maja vyzerá veľmi hravo a roztomilo a je ideálnym doplnkom ku každej detskej kuchynke. Vďaka detskému čajovému setu sa vaše dievčatko bude cítiť ako skutočná hostiteľka. S čajovou plechovou súpravou Včielka Maja sa vaša malá princezná môže naučiť, ako správne stolovať, servírovať čaj a obsluhovať hostí. Deti si hrou taktiež zdokonaľujú komunikačné schopnosti a upevňujú vzťahy medzi kamarátmi a rovesníkmi. S detskou čajovou sadou Včielka Maja si vaše deti užijú veľa zábavy a môžu si otvoriť svoju vlastnú malú čajovňu. Nádherná a kvalitná čajová súprava sa svojím prepracovaným a detailným prevedením blíži takmer k zberateľským kúskom.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery balenia31*9*20 cm
Hmotnosť0,49 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.