Čajová súprava Minnie Smoby porcelánová s 12 doplnkami

Popis produktu

Smoby detská porcelánová čajová súprava Minnie je krásny detský čajový set, ktorý je ideálny pre každé dievčatko, ktoré sa chce hrať na hostiteľku a naservírovať svojim kamarátkam pravý čaj o piatej. Detský porcelánový set je ladený v štýle známej disneyho rozkošnej postavičky Minnie, ktorú deti poznajú predovšetkým ako priateľku Mickeyho Mousa. Detská čajová sada vyzerá veľmi dievčensky, moderne a elegantne. Krásny biely porcelán má hrubé steny a je veľmi kvalitný a odolný, vďaka čomu je bezpečný pre všetky deti od 3 rokov. Detský porcelánový čajový set je tvorený 12 kusmi doplnkov, s ktorými si vaše dievčatko môže vyčarovať skutočne nádherné posedenie. Detská čajová súprava z porcelánu Minnie je vhodná aj na každú detskú oslavu. 

Detský čínsky porcelánový čajový set Minnie je prevedený v bielej farbe a krásnej ružovej farbe, pričom je doplnený o roztomilé a veselé obrázky myšky Minnie a jej najlepšej kamarátky Daisy, ktorú deti poznajú ako priateľku Káčera Donalda. Porcelánový set pre deti sa skladá zo 4 tanierikov4 čajových šálok s uškom ružovej farby, krásneho veľkého čajníka s pokrievkou a malej nádobky na cukor s pokrievkou. Porcelánová čajová sada Minnie vyzerá veľmi elegantne a je ideálnym doplnkom ku každej detskej kuchynke. Vďaka detskému porcelánovému čajovému setu Minnie sa vaše dievčatko bude cítiť ako skutočná hostiteľka.

S čajovým porcelánovým setom sa vaša malá princezná môže naučiť, ako správne stolovať, servírovať čaj a obsluhovať hostí. Čajová súprava je zabalená v darčekovej krabici s rozmermi balenia 25*5*21 cm. S detskou čajovou sadou Minnie si vaše deti užijú veľa zábavy a môžu si otvoriť vlastnú malú čajovničku. Nádherná a kvalitná porcelánová čajová súprava Minnie sa svojím prepracovaným a detailným prevedením blíži k zberateľským kúskom. Firma Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a vyrába jedinečné modely detských hračiek najvyššej kvality pre vaše deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery12 ks súprava
Rozmery balenia25*5*21 cm
Hmotnosť0,57 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.