Kadernícky stolík Hello Kitty 2v1 Smoby so stoličkou a 10 doplnkami

Popis produktu

Smoby kadernícky stôl Hello Kitty so stoličkou je celý ladený v dizajne známej a u detí veľmi obľúbenej mačičky Hello Kitty. Kadernícky stolík Hello Kitty je ideálnou hračkou a doplnkom pre všetky malé dievčatká, ktoré chcú byť stále krásne. Detský kadernícky stolík Hello Kitty môže slúžiť nielen ako kaderníctvo pre deti, ale aj ako kozmetický salón a salón krásy. Má krásnu dievčenskú svetloružovú farbu a veľmi moderný a trendy dizajn, vďaka čomu pôsobí elegantne, dievčensky a hravo. Súčasťou stolíka je podstavec, ale možno ho používať aj bez neho. Patrí k nemu aj krásna stolička Hello Kitty a 10 užitočných doplnkov na skrášlenie pre vašu malú princeznú. Kadernícky stolík Hello Kitty je vyrobený z odolných a vysoko kvalitných plastových materiálov. Kadernícky stolík Hello Kitty je položený na ružovom podstavci ozdobenom mašličkami. Kadernícky stolík sa dá používať aj bez podstavca a dá sa položiť kdekoľvek na stôl či na posteľ.

K stolíku patrí aj stolička Hello Kitty, ktorú môže vaše dievčatko využiť aj pri iných hrách. Stolička je vysoká 28 cm a je veľmi praktická. Hello Kitty kadernícky skrášľovací stolík má svetloružovú farbu, ktorá je kombinovaná s bielou farbou. Veľké ružové zrkadlo je nastaviteľné a dá sa vyklápať dopredu a dozadu. V jeho ľavom hornom rohu je obrázok mačičky Hello Kitty. Pod zrkadlom sa nachádza malá tajná skrinka ozdobená mašličkou, do ktorej si vaša princezná môže uložiť rôzne cennosti. Pracovná plocha na detskom stolíku obsahuje aj dva malé bočné pultíky. Ich vrch sa dá odklopiť a pod nimi sa nachádza ďalší úložný priestor na drobnosti a iné doplnky. Detský stolík obsahuje aj uzamykateľnú zásuvku na kľúčik, do ktorej si vaša parádnica môže uložiť doplnky a šperky. Detský kozmetický stolík poteší každé dievčatko, ktoré sa rado skrášľuje a parádi. Je krásnou a ideálnou hračkou pre dievčatká od 3 rokov.

Detský kadernícky stolík Hello Kitty tvorí aj 10 doplnkov, ktoré vo výbave skutočnej parádnice nesmú chýbať. Patrí k nim tmavoružová čelenka do vlasovtri prstienky, dva s obrázkom Hello Kitty a tretí s obrázkom srdiečka, tmavoružový hrebienok, krásny svetloružový náhrdelník aj s náramkom na ruku, spona do vlasov a dva ružové flakóniky na voňavku, rovnako s krásnym obrázkom roztomilej mačičky. Francúzsky výrobca hračiek pre deti Smoby je renomovaná spoločnosť so zárukou dlhodobej a najvyššej kvality hračiek pre vaše malé ratolesti.  Kadernícky stolík od Smoby spĺňa európske kritériá kvality a bezpečnosti hračiek pre vaše deti. Vďaka veselému kaderníckemu setu Hello Kitty zažije vaše dievčatko hodiny zábavy a skrášľovania sa. Kadernícky stolík Hello Kitty pre deti môže vaše dievčatko naučiť, ako sa o seba starať. Rozmery kaderníckeho stolíka sú 46*28*83 cm. Vďaka veľkému množstvu doplnkov sa s ním zahrá aj viacero detí naraz.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery46*28*83 cm
Celková výška83 cm
Výška pracovnej plochy47 cm
Rozmery balenia44*20*57 cm
Výška sedacej plochy28 cm
Hmotnosť5,46 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.