Kuchynka Bon Appétit Studio Smoby so 17 doplnkami

Popis produktu

SMOBY kuchynka pre deti Bon Appétit Studio je krásna oranžová kuchynka pre deti s jedinečným dizajnom pripomínajúcim reálnu kuchynku. Jej dizajn ako aj farebné prevedenie ide ruka v ruke s modernými trendami francúzskych architektov a interiérových dizajnérov. Detská kuchynka je vysoká 96 cm, a je vhodná pre deti od 3 rokov. Všetky úchytky, tlačidlá a doplnky sú prispôsobené pre jemné detské rúčky. Kuchynka obsahuje spolu 18 doplnkov. Doplnkami do detskej kuchynky SMOBY Bon Appétit Studio sú riady, príbory, naberačky, hrnce a potraviny.

Kuchynka pre deti má aj vstavaný kávovar so šálkou. Má otváracie dvierka na chladničke, ktoré sú ozdobené pekným ornamentom. Kuchynka patrí k veľmi obľúbeným produktom, a získa si srdce každého dieťaťa. Značka SMOBY je zárukou francúzskej kvality s dlhoročnou skúsenosťou s produktami, ktoré spĺňajú prísne kritéria európskeho štandardu. Na rúre so sporákom sa nachádzajú 2 varné platne, drez na umývanie riadu, bočné poličky a ďalšie úložné priestory. V ústrednej časti kuchynky je panel s digestorom, z ktorého visia háčiky. na ktorých sú zavedené kuchynské pomôcky.

V modernej obľúbenej červeno-bielej farebnej kombinácii nájde každé dieťa svoje miestečko, kde strávi hrou dlhé hodiny. Vhodné na hru pre jedno ale i viac detí. Deti svojou hrou zdokonaľujú svoje komunikačné schopnosti a hra je forma sociálnej interakcie, pri ktorej napodobňujú dospelých. SMOBY kuchynka pre deti je vyrobená z kvalitného plastového materiálu s odolnými vlastnosti, ktoré vydržia dlhé roky. Povrch plastových doplnkov a kuchynky je príjemný a zamatový na dotyk. Nie je na batérie, nevydáva zvuky ani svetlo. Rozmery kuchynky pre deti sú 50*34*96 cm. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*34*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia50*23*64 cm
Hmotnosť3,18 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.