Kočík pre bábiku Baby Nurse Smoby hlboký oválny (55 cm rúčka) od 18 mes

Popis produktu

Hlboký kočík pre bábiku Baby Nurse je stabilný a pevný kočík pre detskú bábiku vhodný pre dievčatká od 18 mesiacov. Je prevedený v peknej farebnej kombinácii ružovej a modrej farby s ružovým a modrým kvietkovaným vzorom a modrou rúčkou. Je to veľmi užitočný doplnok pre deti, ktorý dieťa môže používať ako klasický hlboký kočík pre bábiku. Kočík má jemné oblé tvary. Výška rúčky kočiara pre deti je 55 cm. Je vhodný pre bábiku s dĺžkou 42 cm.

Pod kočíkom pre deti je praktický malý úložný priestor, ktorý môžu deti využiť na prenášanie doplnkov, alebo iných hračiek. Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou v kombinácii s odolnými plastami. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Je to realistická replika ozajstného detského kočiara. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku.

Produkty Smoby majú vysokú kvalitu a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Môže sa tak vytvoriť skutočný vzťah. Rozmery kočíka pre deti Baby Nurse sú 32*48*55 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery32*48*55 cm
Rozmery balenia36*23*49 cm
Výška rúčky54 cm
Hmotnosť2,14 kg
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.