Lekársky vozík Smoby zvukový s 13 doplnkami

Popis produktu

Detský lekársky vozík od francúzskeho výrobcu Smoby je ideálna hračka pre malých doktorov. Vozík je zhotovený v bledomodrej farbe v kombinácii s bielou a celkovým dizajnom sa veľmi podobá na originálny vozík doktorov v nemocniciach, čo u detí zvyšuje záujem o hru a dáva jej realistický ráz. Vozík stojí na dvoch kolesách, preto sa ním jednoducho manipuluje a malý doktor sa tak môže o svojich pacientov starať kdekoľvek. Na stranách lekárskeho vozíka sa nachádza nápis MEDICAL, takže každý hneď pozná, že záchrana je blízko. Doktor sa pri svojej práci nezaobíde bez lekárskeho náčinia. Lekársky vozík pre deti Medical obsahuje fonendoskop, nožničky, injekciu, teplomer, obväz, lieky, kladivko, sirup, leukplast a iné doplnky pre malého lekára. Spolu tento detský lekársky vozík obsahuje až 13 doplnkov. 

Malý lekár si všetko potrebné náčinie môže vo vozíku uložiť na 3 poličky. V spodnej časti je najväčší úložný priestor, v strednej menší a vo vrchnej časti opäť väčší, kde sa rovnako nachádza aj EKG, s ktorým môže malý doktor sledovať stav svojich pacientov. Kolieska na prístroji EKG a RGT sú mechanické a pri otáčaní tiež vydávajú rôzne zvuky, ktoré signalizujú stav telesných funkcií. Tieto efekty deti milujú a dodajú im pocit, že sú skutočnými lekármi. Lekárky vozík funguje na 2 batérie typu AA/LR6 . Manipulácia s vozíkom pre malých doktorov je jednoduchá a vďaka rozmerom 33*32*60 cm cm ho viete ľahko kdekoľvek uskladniť. Celková výška doktorského detského vozíka je 60 cm. Je to skvelá hračka pre všetky deti od 3 rokov, s ktorou sa určite nebudú nudiť. 

Materiály, z ktorých je vozík vyrobený sú veľmi kvalitné a pre hru detí bezpečné. Ide o veľmi kvalitné plasty, ktoré sú odolné, veľa vydržia, no zároveň sú aj zamatové na dotyk. Hrany celej hračky pre deti sú zaoblené, takže hra s lekárskym vozíkom je pre deti celkom bezpečná. Medical lekársky vozík je krásna a užitočná hračka od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý je zárukou najvyššej kvality. Hračky Smoby sa vyznačujú vysoko kvalitným materiálom a moderným francúzskym dizajnom. K hre na doktora si môžu deti prizvať aj kamarátov, takže im pomôže budovať socializačné schopnosti. Môžu sa hrať na ordináciu, na doktora a pacienta. Nielenže si užijú dlhé hodiny zábavy, ale sa aj mnohé naučia, hlavne z oblasti medicíny, čo im pomôže odbúrať strach z doktorov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery33*32*60 cm
Celková výška60 cm
Rozmery balenia40*14*53 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
MechanickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,00 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.