Žehliaca doska Smoby s elektronickou žehličkou Tefal + 9 doplnkov bežová

Popis produktu

SMOBY doska na žehlenie pre deti a detská elektronická žehlička sú určené pre všetky deti, ktoré radi pomáhajú pri žehlení a chcú mať vlastný žehliaci set. Je ideálnou hračkou pre všetkých malých pomocníkov od 3 rokovDetská doska na žehlenie má pevnú konštrukciu a jej povrch je príjemný na dotyk, čím zaručuje dlhodobú a príjemnú zábavu pre vaše detičky. Súčasťou setu na žehlenie je aj 9 doplnkov na žehlenie, ktoré vašemu malému pomocníkovi žehlenie uľahčia a spríjemnia. Vďaka elektronickej žehličke Tefal so zvukom bude žehlenie prebiehať ako v skutočnosti. Žehlička pre deti Tefal Avantis 120 je vďaka svojim funkciám a dizajnu takmer na nerozoznanie od jej skutočnej predlohy. Použité sú vysoko kvalitné a odolné plastové materiály, čo umožňuje autentický vzhľad žehliacej dosky a detskej žehličky pre deti. 

SMOBY je francúzska renomovaná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, zaoberajúca sa výrobou kvalitných detských hračiek pre vaše deti. Všetky hračky spĺňajú európske kritériá kvality a bezpečnosti. Vďaka detskej žehliacej doske s elektronickou žehličkou Tefal môžu deti žehliť oblečenie presne ako ich mamičky. Rozmery žehliacej dosky pre deti sú 69*49*23 cm. Detská žehliaca doska je prevedená v krémovej a bielej farebnej kombinácii, ktorá spolu dokonale ladí. Doska pre deti je stabilná a dá sa jednoducho zložiť a rozložiť. Doska na žehlenie pre deti pôsobí veľmi moderne a vyzerá skutočne realisticky. Povrch žehliacej dosky je ozdobenými milými motívmi kvetín oranžovej farby, vďaka čomu bude žehlenie pre deti omnoho zábavnejšie a radostnejšie. Žehliaca doska má aj stojan na položenie žehličky a priestor na pripnutie štipčekov.

Súčasťou žehliacej výbavy je aj elektronická žehlička Tefal Avantis 120, ktorá je realistickou kópiou originálu. Rovnako ako stojan na žehlenie, aj žehlička je prevedená v krémovo bielej farbe, vďaka čomu spolu krásne ladia. Žehlička funguje na batérie 2 x AA/LR6, má gombíky na zapnutie a vypnutievydáva zvuky svieti pri žehlení ako skutočná žehlička. Obsahuje aj gombík, ktorý symbolizuje naparovanie žehličky a gombík na nastavenie teploty. Set na žehlenie pre deti je doplnený aj o dva praktické vešiaky oranžovej farby, na ktoré deti môžu zavesiť vyžehlené oblečenie. Okrem toho môžu použiť 5 štipcov v tvare kvietku oranžovej farby, ktoré majú na žehliacej doske svoje miesto. Súčasťou výbavy na žehlenie pre deti je aj rozprašovač. Spoločným žehlením vytvárate u detí od malička návyky na poriadok a ukazujete im, že žehlenie môže byť aj zábavné.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*49*23 cm
Rozmery balenia35*12*70 cm
Hmotnosť1,80 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.