Upratovací vozík Rowenta Smoby s elektrickým vysávačom a 4 doplnkami béžový

Popis produktu

Detský upratovací vozík s elektronickým vysávačom Rowenta z dielne francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je moderný upratovací vozík vhodný pre všetky deti vo veku od 3 rokov, ktoré chcú doma pomáhať. Súčasťou vozíka na upratovanie je detský elektronický vysávač Rowenta. Vysávač je na batérie a po zapnutí vydáva realistické zvuky, ktoré tak pripomínajú skutočný vysávač a vysávanie. Detský upratovací vozík je v béžovej farbe, a je tak vhodný nielen pre dievčatká, ale aj pre chlapčekov, ktorí chcú pomôcť pri domácich prácach.

Upratovací vozík pre deti je vybavený 4 doplnkami, ktoré sú pri upratovaní najviac potrebné. Lopatka so zmetáčikom v oranžovej farbe sú zavesené na bočných stranách vozíka. Súčasťou je aj veľká metla a prášok na čistenie. Vysávač Rowenta pre deti je v béžovej farbe. Má jednoduché ovládanie a vydáva zvuky ako skutočný vysávač. Je vybavený spínačom na zapnutie a vypnutie. Vysávač má dve kolieska a jemné oblé tvary, vďaka čomu sa dá jednoducho ťahať.

Upratovací vozík pre deti je umiestnený na dvoch kolieskach, vďaka čomu je stabilný a dá sa s ním ľahko manipulovať. Detský upratovací vozík spolu s elektronickým vysávačom Rowenta pre deti je vyrobený z odolných a kvalitných plastových materiálov, ktoré spĺňajú bezpečnostné štandardy a certifikáty kvality. Ich povrch je príjemný a zamatový na dotyk. Firma Smoby je francúzska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá ponúka vysoko kvalitné a jedinečné modely hračiek pre vaše malé ratolesti. Smoby upratovací vozík s elektronickým vysávačom Rowenta je jednou z možností, ako u deti vytvoriť už od malička zmysel pre poriadok a čistotu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*23*47 cm
Celková výška47 cm
Rozmery balenia41*14*59 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2.46 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.