Lekársky vozík Medical Smoby elektronický s 12 doplnkami

Popis produktu

Smoby Medical elektronický lekársky vozík pre deti je ideálna hračka pre malých doktorov. Materiály, z ktorých je vozík vyrobený sú veľmi kvalitné a pre hru detí bezpečné. Ide o veľmi kvalitné plasty, ktoré sú odolné, veľa vydržia, no zároveň sú aj zamatové na dotyk. Hrany sú zaoblené, takže hra s lekárskym vozíkom je pre deti celkom bezpečná. Vozík stojí na dvoch kolesách, preto sa s ním jednoducho manipuluje a malý doktor sa tak môže o svojich pacientov starať kdekoľvek. Vozík pozostáva z troch poschodí, každé je vytvorené s priehlbinou, aby sa tam zmestilo lekárske náčinie, bez ktorého sa doktor nezaobíde. Na stranách lekárskeho vozíka sa nachádza nápis MEDICAL, takže každý hneď pozná, že záchrana je blízko.

V spodnej časti je najväčší úložný priestor, v strednej menší a vo vrchnej časti opäť väčší, kde sa rovnako nachádza aj EKG, s ktorým môže malý doktor sledovať stav svojich pacientov. Tento prístroj navyše disponuje aj zvukovými a svetelnými efektmi, ktoré ho upozornia na zmenu zdravia jeho pacientov. Tieto efekty deti milujú a dodajú im pocit, že sú skutočnými lekármi. Vozík je prevedený v sviežich farbách, v modro-bielej kombinácii.  Lekárky vozík je elektronický, funguje na batérie. Medical lekársky vozík je krásna a užitočná hračka od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý je zárukou najvyššej kvality. Hračky Smoby sa vyznačujú vysoko kvalitným materiálom a moderným francúzskym dizajnom.

Doktor sa pri svojej práci nezaobíde bez lekárskeho náčinia. Elektronický lekársky vozík pre deti Medical obsahuje stetoskop, injekciu, nožničky, lekárske kladivko, EKG, teplomer, lieky, tabletky alebo obväzy. Spolu tento detský lekársky vozík obsahuje až 12 doplnkov. Manipulácia s vozíkom pre malých doktorov je jednoduchá a vďaka rozmerom 33*32*60 cm ho viete ľahko kdekoľvek uskladniť. Celková výška doktorského detského vozíka je 60 cm.Je to skvelá hračka pre všetky deti od 3 rokov, s ktorou sa určite nebudú nudiť. K hre môžu prizvať aj kamarátov, takže im pomôže budovať socializačné schopnosti. Môžu sa hrať na ordináciu, na doktora a pacienta. Nielenže si užijú dlhé hodiny zábavy, ale sa aj mnohé naučia, hlavne z oblasti medicíny, čo im pomôže odbúrať strach z doktorov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery33*32*60 cm
Celková výška60 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,00 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.