Kadernícky stolík Frozen Smoby so stoličkou a 10 doplnkami

Popis produktu

Smoby kozmetický stolík pre deti s obľúbeným motívom Frozen je navrhnutý pre skutočnú malú princeznú. Je ladený do bledomodrej, ružovej a bielej farby a ozdobený kvetmi, ktoré slúžia ako priestor na odloženie vecí, pôsobí moderne, nežne detsky a elegantne. Stolík môže vaše dievčatko použiť aj ako kozmetický stolík a kaderníctvo zároveň. Veľké zrkadlo v tvare srdca je vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, vďaka čomu je bezpečné aj pre 3 ročné dieťa.  Výška stola je 90 cm a výška pracovnej plochy od zeme je 45 cm. Súčasťou balenia je aj detská stolička, ktorá má výšku 28 cm. 

Detský kozmetický stolík tvorí veľké množstvo doplnkov, vďaka ktorým zažije vaše dievčatko množstvo zábavy a strávi hodiny hraním sa na princeznú. Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť na výrobu hračiek, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou použitých materiálov a bezpečnosťou hračiek. Vďaka kozmetickému stolíku pre deti s motívom Frozen zažije vaše dieťa hodiny skrášľovaním sa a hrou na malú princeznú. Stolík obsahuje celkom 10 krásnych a užitočných doplnkov, vďaka ktorým sa vaše dievčatko bude cítiť ako princezná po celý deň. Detský náramok z korálok je prevedený v jemnej ružovej farbe. 

Detský kozmetický stolík tvoria aj dve ozdobné fľaštičky, farebné gumičky do vlasov, ružové sponky a malú kefu na vlasy a škatuľky s motívom Frozen. Pracovná plocha kozmetického stolíka je bledomodrá a ozdobená obrázkom obľúbených princezien z rozprávky Frozen. Detský kozmetický stolík má dve široké nohy pripomínajúce závoje spojené ružovým mostíkom zdobeným srdiečkom, vďaka čomu stabilne stojí a navyše pôsobí veľmi moderne a elegantne. Povrch detskej stoličky je bledomodrý, s motívom veselého snehuliaka Olafa. Detský kozmetický stolík je ideálny pre dievčatká od 3 rokov.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery45*29*90 cm
Celková výška90 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné