Kozmetická sada Princezné Smoby s 10 doplnkami

Popis produktu

Smoby kozmetický set pre deti s detským sušičom na vlasy je ideálnym a krásnym doplnkom pre všetky malé dievčatká, ktoré sa chcú cítiť ako skutočné princezné. Detský kozmetický set sa nesie v motívoch najobľúbenejších princezien známych z kreslených rozprávok Disney. Kozmetická sada pre deti obsahuje veľké množstvo krásnych doplnkov, s ktorými vaše dievčatko zažije hodiny zábavy a radosti. Kozmetický set pre deti je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je príjemný a zamatový na dotyk. Výrobok spĺňa európske štandardy kvality a bezpečnosti hračiek pre vaše deti. 

Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť na výrobu hračiek, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou použitých materiálov a bezpečnosťou pre vaše malé ratolesti. Detský kozmetický set so sušičom na vlasy je vhodný pre dievčatká od 3 rokov, ktoré sa rady parádia a chcú sa podobať na skutočnú princeznú. Detský kozmetický set obsahuje celkovo 10 krásnych doplnkov, vďaka ktorým sa vaše dievčatko bude cítiť ako v skutočnom salóne krásy. Ružový sušič vlasov pre deti je ozdobený obrázkom tých najkrajších princezien z Disney rozprávok. Detský fén nie je na batérie a nevydáva žiadne zvuky.

Súčasťou detskej kozmetickej sady je aj ružová kefa na vlasy a žltý hrebienok. Veľké zrkadlo pre deti má ružovú farbu a aj rúčku na držanie. V kozmetickej sade pre deti nechýbajú ani doplnky do vlasov ako dva ružové štipčeky, dve ružové gumičky s motívom kráľovskej korunky a dve ružovo-žlté sponky, ozdobené milým kvietkom. Ozdôbky do vlasov sú veľmi kvalitné a vaša malá princezná ich pohodlne môže nosiť každý deň. Vďaka doplnkom si vaše dievčatko môže vytvoriť kráľovský účes presne podľa svojich predstáv. Detský kozmetický set je zabalený v krásnom darčekovom balení. 

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery10 ks set
Rozmery balenia28*7*22 cm
Hmotnosť0,25 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.