Kuchynka Bon Appétit Cherry Special Smoby červeno-oranžová +18 doplnkov

Popis produktu

SMOBY kuchynka pre deti Bon Appétit Cherry Special je nová a moderná detská kuchynka. Je vysoká 96 cm, výška pracovnej dosky je 49 cm. Kuchynka pre deti je prevedená v červeno-oranžovej farebnej kombinácii. Je to veľmi moderná a elegantná farebná kombinácia, ktoré pripomína realistickú kuchynku. Detská kuchynka je vybavená jedálenským barom, poličkou s prestieraním a množstvom detailov. Kuchynka obsahuje 18 doplnkov ako riady a potraviny. Je vyrobená z kvalitných a odolných plastových materiálov.

Obsahuje vstavaný kávovar so šálkou, otváracie dvierka na chladničke a rúre. Plastový materiál detskej kuchynky je príjemný a zamatový na dotyk. Kuchynka pre deti je vybavená sporákom s 2 varnými platňami a drezom na umývanie riadu. V bočných poličkách sú ďalšie úložné priestory. V modernej a obľúbenej červeno-oranžovej kombinácii pôsobí kuchynka pre deti SMOBY sviežo a dynamicky. Dolná časť kuchynky pre deti obsahuje chladničku s otvárateľnými dvierkami a rúru na pečenie s priesvitnými otvárateľnými dvierkami. Nie je na batérie, nevydáva zvuky ani svetlo. Je vhodná pre deti od 3 rokov. Je to skvelá kuchynka pri ktorej sa deti napodobňujú dospelých. Pohodlne sa s ňou zahrá jedno i viac detí. Je ideálna do každej detskej izby.

Rozmery detskej kuchynky sú 50*34*96 cm. Je primeranej veľkosti a preto nezaberá veľa miesta. SMOBY je francúzsky výrobca detských hračiek vysokej kvality európskeho štandardu. Dominantou časťou kuchynky pre deti je stojan nad pracovnou doskou, kde sa nachádza zaujímavý prvok a to kávovar s nadstavcom a polička na soľničku s koreničkou Nad ňou sa týči digestor s háčikmi, na ktorých sú zavesené kuchynské pomôcky. Je to jedinečná kuchynka s unikátnym dizajnom, ktorý milujú chlapci i dievčatá. Nechajte svoje ratolesti stať sa šéfkuchárom vo svoje vlastnej kuchynke.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*34*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.