Elektronická kuchynka Superchef Tefal Smoby s funkciou vody a barovým pultom a zvukmi a 37 doplnkami

Popis produktu

SMOBY detská kuchynka Superchef Tefal je prevedená v krásnej a sviežej kombinácii sýtej červenej, bielej tmavostriebornej farby. Kuchynka pre deti je elektronickávydáva zvuky.  V sortimente detských kuchyniek je prevedením, ako aj kvalitným materiálom, produktom v najvyššou kvalitou a preto patrí k top produktom medzi detskými kuchynkami. Značka SMOBY je francúzsky výrobca detských hračiek s dlhoročnou tradíciou a vysokou kvalitou materiálov európskych štandardov. Detská kuchynka perfektne zapadne do interiéru detskej izby. Tieto farebné kombinácie sú najmodernejšie nielen medzi kuchynkami ale aj vo francúzskej móde a architektúre.

Vašim ratolestiam poslúži dlhé roky. Je vhodná na hru pre jedno i viac detí. Spoločnou hrou si deti zdokonaľujú komunikačné schopnosti a je to forma interakcie pri ktorej sa deti socializujú a napodobňujú dospelých. Jej vysoká bezpečnosť je zaručená vďaka najkvalitnejšiemu materiálu z pevného a odolného plastu, ktorý je zároveň stabilný. Povrch plastu je príjemný a zamatový na dotyk. Veková vhodnosť tejto kuchynky pre deti je od 3 rokov veku dieťaťa. Všetky úchyty, ako aj tlačidlá a náradie sú prispôsobené malým detským rúčkam. Je obľúbená u malých dievčat i chlapcov. Každé dieťa si nájde svoju obľúbenú činnosť a vďaka množstva doplnkov je hra s detskou kuchynkou nekonečnou zábavou počas dlhých rokov. Plastové materiály kuchynky a doplnky sú príjemné a zamatové na dotyk. Detská kuchynka SMOBY je dizajnovo vyvinutá s množstvom doplnkov a detailov. 

Kuchynka má množstvo úložného priestoru, vďaka čomu sa jednotlivé doplnky nestratia a sú pekne uložené. Kuchynka pre deti Superchef Tefal je vybavená tečúcou vodou v dreze na umývanie riadu. Má uzatvorený obeh vody. Detská kuchynka je dlhá 115 cm, vysoká 97 cm a široká 41 cm. Výška pracovnej dosky je 50 cm od zeme. V spodnej časti kuchynky sa nachádza rúra na pečenie s otváracími dverami, mriežkou a plechom, chladnička s poličkami na ukladanie potravín a medzi rúrou a chladničkou je množstvo priestoru na ukladanie riadu. Nad rúrou je elektronický plynový sporák, ktorý pri zapínaní a vypínaní vydáva zvuky ako počas varenia. Vydáva realistické zvuky ako pri skutočnom vyprážaní, dusení či pečení, bublaní Blop-Blop. Veľká pracovná doska, jedálenský stôl a barový pult zabezpečujú dostatok miesta na prácu a na prestieranie.

Nad sporákom je moderný digestor s háčikmi na príbor. Pod digestorom kuchynky pre deti je výklenok s poličkou a kvetináčom. Kuchynka pre deti obsahuje aj vstavaný kávovar so šálkou na kávu. Ak sa odoberie platňa na grilovanie, pod ňou sa nachádza odkvapkávač na riad. Spolu je táto výnimočná detská kuchynka vybavená 38 doplnkami, ako je hriankovač, riad, hrnce, príbor, poháre a potraviny a mnoho iného. Je to dokonale zariadená kuchynka, ktorá funguje na 1x CR2032 batériu. Celkové rozmery detskej kuchynky 115*41*97 cm. Firma SMOBY je dlhoročným výrobcom detských hračiek tej najvyššej kvality a najmodernejšieho dizajnu, ktoré spĺňajú prísne európske normy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery115*41*97 cm
Celková výška97 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia77*38*77 cm
Hmotnosť10,43 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.