Elektronická kuchynka Studio Tefal Smoby so zvukmi + 19 doplnkov

Popis produktu

SMOBY detská kuchynka Studio Tefal je prevedená v krásnej a sviežej kombinácii oranžovej, sivej a bielej farby. Je to jedna z najmodernejších kuchyniek na trhu, prevedená s francúzskou precíznosťou a šarmom. Farebné odtiene kuchynky sú v súčasnosti veľmi populárne vo svete architektúry a bytového dizajnu. Kuchynka pre deti je elektronická a vydáva rôzne druhy zvukov a efektov.  V sortimente detských kuchyniek je prevedením, ako aj kvalitným materiálom, produktom s najvyššou kvalitou a preto patrí k top produktom medzi detskými kuchynkami. Značka SMOBY je francúzsky výrobca detských hračiek s dlhoročnou tradíciou a vysokou kvalitou materiálov európskych štandardov. Detská kuchynka perfektne zapadne do interiéru detskej izby, a nezaberá veľa miesta. Vašim ratolestiam poslúži dlhé roky. Je vhodná na hru pre dve až tri deti. Spoločnou hrou si deti zdokonaľujú komunikačné schopnosti a je to forma interakcie pri ktorej sa deti socializujú a napodobňujú dospelých. 

Kuchynka pre deti je vhodná už od veku 3 rokov dieťaťa. Je obľúbená u malých dievčat i chlapcov. Každé dieťa si nájde svoju obľúbenú činnosť a vďaka množstva doplnkov je hra s detskou kuchynkou nekonečnou zábavou počas dlhých rokov. Plastové materiály kuchynky pre deti ako aj doplnky sú príjemné a zamatové na dotyk. Jednotlivé úchyty, tlačidlá ako aj doplnky sú prispôsobené malým detským rúčkam tak, aby ich dieťa vo svojich 3 rokoch vedelo obratne používať bez akýchkoľvek problémov. Detská kuchynka SMOBY je navrhnutá s množstvom doplnkov a detailov. Kuchynka má veľa úložného priestoru, vďaka čomu sa jednotlivé doplnky nestratia a sú pekne uložené. Kuchynka pre deti Studio Tefal je vysoká 99 cm. K vybaveniu kuchynky patrí rúra na pečenie, platničku na varenie a množstvo príslušenstva. Rúra na pečenia má aj displej, s obrázkom teploty. Kuchynka má pekné detaily obrázkov, ktoré pôsobia útulne. Spolu kuchynka obsahuje až 19 ks doplnkov. 

Patria k nim poháre, príbor, taniere, hrnce a unikátne potraviny. Oranžovo-sivá kombinácia farieb je veľmi moderná a príťažlivá pre deti. Svojim výzorom pripomína reálnu kuchynskú linku. Výhodou kuchynky je to, že je prístupná zo všetkých troch strán. V zadnej časti je jedálenský kútik na prestieranie už uvareného jedla. Z každej strany sa nachádza  spotrebič ako rúra na pečenie, chladnička alebo poličky na ukladanie riadu a potravín a zeleniny či ovocia. Dvierka detskej kuchynky sú otvárateľné a z vrchu je elektrický zvukový sporák, ktorý vydáva zvuky ako pri varení, vyprážaní, dusení a bublaní vody Blop-Blop. Na druhej strane sa nachádza drez na umývanie riadu a na poličke kuchynky je roztomilá kvetinka. V hornej časti kuchynky je červený digestor, s háčikmi, na ktorých sú zavesené kuchynské náradia. Elektronická kuchynka pre deti je ako stvorená pre malé gazdinky. Jej rozmery sú 61*37*99 cm. Výška pracovnej dosky je 51 cm.  Kuchynka pre deti SMOBY funguje na 1x CR2032 batériu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery61*37*99 cm
Celková výška99 cm
Rozmery balenia52*26*61 cm
Hmotnosť4,45 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.