Obchod City Shop Smoby so zvukovými efektmi a nákupným vozíkom s 32 doplnkami

Popis produktu

Smoby detský obchod s nákupným vozíkom City Shop je moderná a komplexne prepracovaná hračka vhodná pre deti, ktoré obdivujú skutočných predavačov v obchode a pri hre ich napodobňujú. Obchodík pre deti má moderný dizajn so zaoblenými tvarmi, a tým je hračka pre deti maximálne bezpečná. Je prevedená v hravých a sviežich farbách. Ide o kombináciu červenej, bielej a zelenej farby. Toto obchodné stredisko nádherne ozdobí detskú izbu. Dominantou celého obchodu je vysoký stĺpový regál. Obsahuje 6 poličiek, do ktorých je možné položiť rôzny tovar ako pomaranč, hrušku, kávu, šalátovú uhorku alebo mrkvu.

Obchodík spolu obsahuje až 32 doplnkov.  Na bočnej strane pultu sa nachádzajú 2 poličky, kde si môže malý predavač uložiť napríklad sortiment z drogérie. Pult disponuje závorou, ktorá sa dá otvárať a zatvárať a znázorňuje, kedy je pokladňa otvorená a kedy nie. Hore sa nachádza už samotná pokladňa, ktorá funguje na batérie. Jej súčasťou je kasa a skener čiarových kódov. Pri každom nablokovaní tovaru vydáva pípajúce zvuky a blikne svetelným efektom ako naozajstná pokladňa. Reálne zvukové efekty dotvárajú atmosféru obchodu a znásobujú zážitok z hry. Pokladňa v obchode je uzamykateľná kľúčom a je plná mincí a papierových bankoviek. Takáto hra s peniažkami naučí dieťa prácu s počtami a deti hrou získajú aj základy finančnej gramotnosti, ktorá je v neskoršom veku a počas celého života veľmi dôležitá. Okrem toho sa naučia rozoznávať tovar, pomenovať rôzne druhy zeleniny.

Pokladňa disponuje aj funkčným mikrofónom, a tak môže malý predavač zavolať kolegu alebo zákazníka. Súčasťou obchodíku je aj nákupný vozík, ktorý je imitáciou toho skutočného. Stojí na štyroch kolesách, ktoré sa s ľahkosťou otáčajú, a preto sa vozík ľahko presúva. Na rúčke je miesto, do ktorého sa strkajú mince tak, ako to býva v skutočných nákupných vozíkoch. Smoby obchod pre deti umožňuje naraz aktívne sa hrať hneď niekoľkým deťom. Pri takejto hre si deti rozvíjajú komunikačné schopnosti a sociálne cítenie. Detský obchod s nákupným vozíkom City shop je krásna hračka od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorého dlhoročná tradícia zaručuje najvyššiu európsku kvalitu. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov. Jeho rozmery sú 60*33*86 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*33*86 cm
Celková výška86 cm
Výška pracovnej plochy46 cm vysoký pracovný pult
Rozmery balenia49*60*69 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.