Elektronická kuchynka French Touch Tefal Excellence Smoby so zvukmi + 30 doplnkami

Popis produktu

Detská kuchynka French Touch Tefal Excellence od francúzskeho renomovaného výrobcu detských hračiek SMOBY je krásna realistická kuchynská linka s jedinečným dizajnom. Farebné prevedenie oceľovej striebornej farby s kráľovskou tmavofialovou farbou pôsobí realisticky a zároveň je to farebná kombinácia, ktorá dominuje u architektov a interiérových dizajnérov súčasnej doby. Táto jedinečná a elegantná kuchynka je dlhá 115  cm. Má výšku 97 cm a hĺbku 41 cm. Pracovná doska je vo výške 50 cm. Každý detail, tlačidlo, úchytky i doplnok kuchynky je prispôsobený pre malé rúčky dieťaťa od 3 rokov. Detská elektronická kuchynka French Touch obsahuje spolu 30 kusov doplnkov, ktoré hru robia jedinečnou a ozvláštňujú ju. K doplnkom kuchynky patria repliky potravín, hrniec na guláš, mini Tefal panvica, moderný jedálenský set, príbor, riad, šálky na kávu, potraviny, mlieko, zelenina, kečup s horčicou, kuchynské náradie, hrniec s pokrievkou, kontaktný gril, zelenina a rôzne nádobky.

Kuchynka pre deti je vybavená kompletnou súpravou spotrebičov. Spodná časť kuchynky obsahuje rúru na pečenie s priesvitnými dvierkami, cez ktoré dieťa sleduje ako sa jedlo pečie. Z ľavej strany je veľká chladnička, s množstvom úložného priestoru, kde si deti odložia potraviny. Všetko má svoje miesto a tak sa nič nepovaľuje a nestratí. Pracovná plocha detskej kuchynky French Touch má drez na umývanie riadu so sušičom na riad. Na oboch koncoch kuchynskej linky je jedálenský stôl na prestieranie. Plynový sporák kuchynky má 2 plynové platničky ktoré po položení hrnca alebo panvice vydávajú realistický zvuk ako pri ozajstnom varení, pečení, vyprážaní a bublaní vody Blop-Blop. Veľká rúra s otvárateľnými dvierkami pri zapínaní vydáva mechanicky zvuk Klik-Klik. 

Za platničkami sporáku je umiestnený kontaktný gril, ktorý je veľmi zaujímavým doplnkom kuchynky. Stojan tvorí ústrednú časť kuchynky. Nad ňou sa týči oblý fialový digestor s háčikmi, na ktorých visia príbory a náradie do kuchynky. Na paneli je krásny obrázok s nápisom French Touch Excellence a nad ním sú pekné hodinky. Kuchynka je prístupná z každej strany, čo umožňuje hru pre viac detí, takýmto spôsobom v sebe pestujú vzájomné komunikačné schopnosti a je to forma sociálnej interakcie pri ktorej napodobňujú dospelých. Je to veľmi obľúbená kuchynka pre deti s príjemným dizajnom a oblými tvarmi, ktoré sú moderné a bezpečné. Je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov, ktoré sú pevné, odolné a zároveň príjemné a zamatové na dotyk. Kuchynka SMOBY je bezpečná a stabilná, stojí na troch pilieroch. Je to kvalitný európsky výrobok, ktorý spĺňa najprísnejšie kritériá bezpečnosti. Funguje na 3 AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery115x41x97 cm
Celková výška97 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia76*38*97 cm
Hmotnosť7,36 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.