Jedálenská stolička Minnie Smoby pre 42 cm bábiky dvojičky so 4 doplnkami od 24 mes

Popis produktu

Smoby jedálenská stolička pre detské bábiky je prevedená v motíve obľúbenej rozprávkovej postavičky z rozprávok Disney Minnie. Jej jedinečnosť spočíva v tom, že je určená pre dve bábiky alebo mackov naraz, a dieťa sa počas hry sa nesústreďuje len na kontakt s jednou bábikou, ale naraz komunikuje s dvoma. Vyvíja sa silnejšie sociálne správanie a komplikovanejšie príbehy, ktoré musí počas hry zároveň sledovať. Napríklad ak bábika nechce papať, ale macko už chce dolu zo stoličky. Je to skvelá hračka pre súrodencov dvojičky, alebo pre dve deti, kamarátov, ktoré má dieťa vo svojom okolí.

Vtedy vie dieťa intenzívnejšie prežívať svoju hru. Ku stoličkám patria aj 4 doplnky- sú to dva tanieriky v tvare srdiečka vo sviežej svetlozelenej farbe a ružové lyžičky. Medzi bábikami, ktoré sedia naproti sebe, je jedálenský pult. Pod stoličkami je priestranný úložný priestor na riad alebo šatôčky. V strede stola je krásny motív rozprávkovej postavičky Minnie. Stoličky sa dajú z podstavca položiť na zem, a tak vznikne jedinečná a krásna obojstranná hojdačka pre obe bábiky. Je to novinka od renomovaného francúzskeho výrobcu detských hračiek Smoby.

Plastový materiál, z ktorého je stolička pre bábiky vyrobená, je pevný, a kvalitný, no zároveň ľahký a príjemný na dotyk. Deti milujú ružovo-zelené prevedenie tohoto jedinečného doplnku pre hračky. Jej rozmery sú 33*46*58 cm. Hra s bábikou rozvíja detskú fantáziu. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Vhodné pre bábiky s rozmerom 42 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery33*46*58 cm
Celková výška58 cm
Rozmery balenia47*12*61 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,74 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.