Oválna elektronikcá kuchynka Tefal Cuisine Chef Smoby 22 doplnkov

Popis produktu

SMOBY detská kuchynka Tefal Cuisine Chef je prevedená v krásne kombinácii šedej, čiernej a bielej farby. Kuchynka pre deti je elektronická vydáva rôzne druhy realistických zvukov a efektov. V sortimente detských kuchyniek je prevedením, ako aj kvalitným materiálom, produktom s najvyššou kvalitou, a preto patrí k najúspešnejším produktom medzi detskými kuchynkami. Značka SMOBY je francúzsky výrobca detských hračiek s dlhoročnou tradíciou a vysokou kvalitou materiálov, spĺňajúci všetky európske štandardy. Detská kuchynka perfektne zapadne do interiéru detskej izby, a navyše nezaberá veľa miesta. Oválne tvary kuchynky pôsobia veľmi moderne a zároveň funkčne.

Vašim ratolestiam poslúži dlhé roky. Je vhodná na hru aj pre dve až tri deti. Spoločnou hrou si deti zdokonaľujú komunikačné schopnosti a je to forma interakcie pri ktorej sa deti socializujú a napodobňujú dospelých. Kuchynka pre deti je vhodná už od veku 3 rokov dieťaťa. Všetky časti kuchynku ako sú úchytku, náradie, doplnky a tlačidlá sú prispôsobené pre malé detské rúčky. Je obľúbená u malých dievčat i chlapcov. Každé dieťa si nájde svoju obľúbenú činnosť a vďaka množstva doplnkov je hra s detskou kuchynkou nekonečnou zábavou počas dlhých rokov. Plastové materiály kuchynky a doplnky sú vyrobené z vysoko kvalitného plastového materiálu, odolných vlastnosti a navyše sú príjemného a zamatové na dotyk.

Detská kuchynka SMOBY je navrhnutá a dodávaná spolu s množstvom doplnkov. Kuchynka pre deti má množstvo úložného priestoru, vďaka čomu sa jednotlivé doplnky nestratia a sú pekne uložené. Kuchynka pre deti Tefal Cuisine Chef je vysoká 95 cm. K vybaveniu kuchynky patrí rúra na pečenie, platnička na varenie a množstvo príslušenstva. Spolu kuchynka obsahuje až 19 ks unikátnych doplnkov.  Patri a k nim poháre, príbor, taniere, hrnce a potraviny. K doplnkom kuchynky patrí aj Espresso kávovar so šálkou. V hornej časti je mikrovlnná rúra. Šedo-biela kombinácia farieb je veľmi moderná a pripomína reálnu kuchynku. Výhodou detskej kuchynky je to, že je prístupná z oboch strán.

Z každej strany sa nachádza nejaký spotrebič ako rúra na pečenie alebo umývačka riadu z druhej strany. Kuchynka obsahuje aj poličky na ukladanie riadu a potravín, zeleniny či ovocia. Dvierka detskej kuchynky sú otvárateľné a z vrchu je elektrický zvukový sporák, ktorý vydáva zvuky ako pri smažení, dusení a bublaní vody. Vedľa sporáka je umiestnený drez na umývanie riadu. Elektronická kuchynka so zvukmi je ako stvorená pre malé gazdinky, kuchárov a pekárky. Rozmery kuchynky pre deti sú  62*44*95 cm. Výška pracovnej dosky je 49 cm. Funguje na batérie. K doplnkom patrí hrniec s pokrievkou, prírob, pohár, šálka na kávu, nadstavec na kávovar, soľnička, korenička a panvica.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery62*44*95 cm
Celková výška95 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia50*34*64 cm
Hmotnosť5.06 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.