Elektronická kuchynka Cherry Smoby so zvukmi a barovým pultom a 18 doplnkami

Popis produktu

Detská kuchynka SMOBY je dizajnovo vyvinutá s množstvom doplnkov a detailov. Kuchynka má množstvo úložného priestoru, vďaka čomu sa jednotlivé riady a potraviny nestratia a sú pekne uložené. Detská kuchynka Cherry je vysoká 96 cm, široká 50 cm a má hĺbku 34 cm. Výška pracovnej dosky je 49 cm. Hlavnými prvkami na spodnej prednej strane kuchyne je chladnička s  otvárateľnými dvierkami, zdobená čiernym reliéfovým znakom. Ďalej je to rúra s otvárateľnými dvierkami z tmavého priesvitného plastu, a tlačidlá na zapínanie vypínanie rúry a varnej dosky, ktoré vydávajú mechanicky zvuk Klik-Klik. Drez na umývanie riadu s veľmi moderným vodovodným kohútikom a s pracovnou plochou je na pravej strane kuchynky. Všetky úchyty na dvierkach, tlačidlá na spotrebičoch a detaily sú vypracované tak, aby ich malé dieťa vedelo ľahko, a pritom pevne uchytiť. Má dve platničky na varenie, ktoré pri zapnutí a položení hrnca na platničku, vydávajú neuveriteľne realistické zvuky, ako pri skutočnom varení, pečení alebo vyprážaní, čo ju robí veľmi žiadanou medzi deťmi. 

Skvelým doplnok kuchynky je barový pult ako jedálenský kútik, ktorý dodáva detskej kuchynke ďalšie možnosti na hru. Kuchynka pre detirealistický dizajn, ktorý pripomína reálnu kuchynku. Detská kuchynka obsahuje spolu 18 doplnkov ako tanier, pohár, šálka, detský nôž, vidličku, lyžičku, set kuchynských potrieb, hrniec na varenie s pokrievkou, panvicu, soľničku a koreničku, boxy na uskladnenie potravín a iné. Funguje na 1x CR2032 batériu. Nad nimi sa týči polkruhový digestor s hodinami a háčikmi, z ktorého visí príbor. Ako milý doplnok je zabudovaný Espresso kávovar s odnímateľným držiakom a s veľkou šálkou na kávu. Nad ním je mlynček na kávu a nádoba na vodu v nálepke a polička na korenie. Ku kuchynke patri veľa poličiek z obidvoch strán. Kompaktná a realistická kuchyňa, ktorá má všetky hlavné prvky na prednej strane, a tak vyžaduje málo priestoru k hre, pretože sa dá oprieť o stenu, ale aj vytiahnuť a hrať sa v priestore.

SMOBY detská kuchynka Cherry je prevedená v krásnej a sviežej kombinácii sýtej červenej, čiernej a bielej farby. Kuchynka pre deti je elektronická, a vydáva zvuky.  V sortimente detských kuchyniek je prevedením, ako aj kvalitným materiálom, produktom s najvyššou kvalitou a preto patrí k top produktom medzi detskými kuchynkami. Značka SMOBY je francúzsky výrobca detských hračiek s dlhoročnou tradíciou a vysokou kvalitou materiálov európskych štandardov. Detská kuchynka perfektne zapadne do interiéru detskej izby. Deti hrou strávia množstvo nezabudnuteľných chvíľ. Vašim ratolestiam poslúži dlhé roky. Je vhodná na hru pre jedno i viac detí. Spoločnou hrou si deti zdokonaľujú komunikačné schopnosti a je to forma interakcie pri ktorej sa deti socializujú a napodobňujú dospelých. Kuchynka pre deti je vhodná už od veku 3 rokov dieťaťa. Je obľúbená u malých dievčat i chlapcov. Každé dieťa si nájde svoju obľúbenú činnosť a vďaka množstvu doplnkov je hra s detskou kuchynkou nekonečnou zábavou počas dlhých rokov. Plastové materiály kuchynky a doplnkov sú príjemné a zamatové na dotyk. 

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*34*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia50*23*63 cm
Hmotnosť4,82 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.