Kuchynka French Touch Tefal Smoby elektronická so zvukmi, s chladničkou a 30 doplnkami fialová

Popis produktu

Detská kuchynka French Touch Tefal od francúzskeho renomovaného výrobcu detských hračiek Smoby je výnimočnou kuchynkou s jedinečným dizajnom. Je prevedená v krásnej kombinácii fialovej, bielej a zelenej farby, ktorá si získa srdce každého dieťaťa na prvý pohľad. Táto netradičná farebná kombinácia vzbudzuje u detí impulz k rozvoju fantázie. Je to najnovší model francúzskych dizajnérov, ktorý sa inšpirovali aktuálnym trendom v oblasti architektúry a dizajnu. Je to neopakovateľná a netradičná kuchynka pre deti, ktoré sú plné energie a chuti zažiť nové dobrodružstvá. Je vhodná pre deti od 3 rokov. Má oblé tvary a jej konštrukcia je pevná a stabilná, čo zaručuje jej vysokú bezpečnosť. Kuchynka Smoby je vyrobená z plastových materiál odolných vlastností, ktoré sú kvalitné a zároveň jemné a zamatové na dotyk.

Každá časť detskej kuchynky je špeciálne prispôsobená pre malé detské rúčky tak, aby mohli manipulovať a pevne uchytiť každý doplnok či tlačidlo. Detská kuchynka Smoby French Touch Tefal je vysoká 97 cm, hlboká 41 cm a dlhá 115 cm. Výška pracovnej dosky je 41 cm nad zemou. Veľkou výhodou tejto kuchynskej linky pre deti je jej prístupnosť z každej strany, čo umožňuje hru viacerým deťom. Takouto formou si deti pestujú vzájomné formy sociálnej interakcie, komunikačné schopnosti a napodobňujú svojich rodičov. Kuchynka je vybavená množstvom spotrebičov a doplnkov, ktoré hru robia dokonalou. V strede oválnej pracovnej plochy je plynový sporák, ktorý vydáva realistické zvuky, ako pri ozajstnom varení, pečení, vyprážaní a bublaní vody Blop-Blop. Kuchynka pre deti obsahuje rúru na pečenie s plechom a otvárateľnými dvierkami.

Tlačidlá pri zapínaní a vypínaní vydávajú zvuk Klik-Klik. Medzi ďalšie spotrebiče patrí odnímateľný gril na pečenie, oválny digestor s háčikmi a visiacim príborom, ktoré tvoria neodmysliteľnú časť kuchynky. Po pravej strane kuchynky je hlboký drez na umývanie riadu, s moderným dlhým vodovodným kohútikom a miesto na odkvapkávanie riadu. Chladnička je vybavená poličkami a otvárateľnými dvierkami, na druhej strane kuchynky je jedálenský kútik s prestieraním. Kuchynka pre deti Smoby obsahuje 30 kusov doplnkov ako hrniec, mini panvicu Tefal, moderný jedálenský set, príbor, poháre, šálky na kávu, potraviny, mlieko, zeleninu a dokonca i kečup s horčicou. S touto jedinečnou kuchynkou si deti nájmu nekonečne veľa možností na hru na kuchárky či pekárky. Detská kuchynka je priestranná a obsahuje množstvo úložného priestoru na jedlo a doplnky. Tak sa žiadne z nich nebudú povoľovať po zemi. Kuchynka Smoby funguje na 3 x AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Funkcie a vlastnosti

 • zabudovaný elektronický modul 
 • prístupná z každej strany
 • realistické zvuky ako pri varení Blop Blop 
 • 30 doplnkov
 • jedálenský kútik s prestieraním
 • od 3 rokov
 • celková výška 97 cm
 • realistická chladnička
 • funguje na 3 x AA batérie
 • vhodná pre dievčatá i chlapcov
 • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery115*41*97 cm
Celková výška97 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia77*38*77 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť9,86 kg
Farbafialová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.