Opatrovateľský kútik pre bábiku Minnie Smoby elektronický s tabletom, 32 cm bábikou a 22 doplnkami

Popis produktu

Smoby Minnie elektronický opatrovateľský kútik je ideálna hračka pre dievčatká. Kútik je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, zároveň je však zamatovo príjemný na dotyk. V kútiku je zásuvka a nad postieľkou pre bábiku je stojan s kvietkami. Tablet so zvukovými efektmi slúži na naplánovanie programu starostlivosti pre bábiku. Môže sa pripevniť o kútik, ale je aj mobilný. Prevedený je v ružovej a cyklámenovej farebnej kombinácii. Minnie elektronický opatrovateľský kútik od francúzskeho výrobcu Smoby spĺňa najprísnejšie európske štandardy.

Je vysoký 50 cm, dlhý 54 cm a široký 39 cm. Obsahuje aj bohatú výbavu, napríklad fľašticky s liekmi, potravinami, teplomer, lyžičku a injekciu. Celý kútik sa nesie v motívoch obľúbenej myšky Minnie, ktorá je u detí veľmi populárna. Vhodný je najmä pre dievčatká vo veku od 3 rokov. Je to hra, s ktorou si vaše dieťa užije dlhé hodiny zábavy, ale naučí sa aj zodpovednosti a starostlivosti o druhých. Balenie obsahuje 32 cm bábiku, ktorá výborne zapadne do opatrovateľského centra. Set na starostlivosť o bábiku je výborná hračka na rozvoj detskej fantázie a kreativity, malé mamičky sa učia ako sa starať o bábätko.

Hra s bábikou je obľúbená malými slečnami na celom svete, preto je opatrovateľské centrum Minnie úžasnou hračkou aj pre vaše dievčatko. V sete na starostlivosť o bábiku nájdu malé mamičky až 22 doplnkov, s ktorými bude každá hra ešte veselšia, zábavnejšia a realistickejšia. Elektronické funkcie hračky Smoby ešte viac ozvláštnia hry s bábikou. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý je vo svete známi produkciou kvalitných plastových hračiek. Plast na hračkách Smoby je odolný, no zároveň je to plast zamatový na dotyk. Ak hľadáte kvalitné hračky, opatrovateľské centrum pre bábiku Minnie je dokonalou voľbou pre vás a vaše dievčatko.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery39*54*50 cm
Celková výška50 cm
Rozmery balenia49*15*64 cm
Celková dĺžka54 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,56 kg
NoteBattery: 2x LR03
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.