Kozmetický stolík Hello Kitty 2v1 Smoby so stoličkou a 9 doplnkami

Popis produktu

Smoby detský kozmetický stolík so stoličkou sa nesie v motíve známej a u detí veľmi obľúbenej mačičky Hello Kitty. Kozmetický stolík Hello Kitty je ideálnou hračkou a doplnkom pre všetky malé dievčatká, ktoré chcú vyzerať krásne po celý deň. Detský kozmetický stolík môže slúžiť nielen ako kozmetický stolík, ale aj ako kaderníctvo zároveň. Má krásnu tmavoružovú farbu a veľmi moderný dizajn, vďaka čomu pôsobí elegantne a hravo. Je možné ho používať na podstavci, ale aj bez neho. Patrí k nemu aj krásna stolička Hello Kitty a 9 skrášľovacích doplnkov pre vaše dievčatko. Kozmetický stolík Hello Kitty je vyrobený z kvalitných a odolných plastových materiálov. Francúzska spoločnosť Smoby má dlhoročnú tradíciu a je zárukou výroby kvalitných a jedinečných modelov hračiek pre vaše deti. Kozmetický stolík spĺňa európske kritériá kvality a bezpečnosti hračiek pre vaše deti. 

Vďaka veselému kozmetickému stolíku Hello Kitty zažije vaše dievčatko hodiny zábavy a skrášľovania sa. Kozmetický stolík Hello Kitty pre deti môže vaše dievčatko naučiť, ako sa o seba starať. Rozmery kozmetického stolíka sú 46*28*83 cm. Je vhodný pre dievčatká od 3 rokov. Súčasťou detského kozmetického stolíka Hello Kitty je aj moderný ružový podstavec. Kozmetický stolík sa dá používať aj bez podstavca a dá sa položiť kdekoľvek na stôl či na posteľ. K stolíku patrí aj stolička Hello Kitty, ktorú môže vaše dievčatko využiť aj pri iných hrách. Stolička je vysoká 28 cm a je veľmi praktická. Hello Kitty kozmetický skrášľovací stolík má tmavoružovú farbu, ktorá je kombinovaná so svetloružovou a bielou farbou. Veľké ružové zrkadlo je vyklápateľné a dá sa pohodlne nastaviť jeho poloha. V jeho ľavom hornom rohu je obrázok mačičky Hello Kitty.

Pod zrkadlom sa nachádza malá tajná skrinka na odkladanie cenností. Pracovná plocha na detskom kozmetickom stolíku obsahuje aj dva malé bočné pultíky. Ich vrch sa dá odklopiť a pod nimi sa nachádza ďalší úložný priestor na drobnosti a iné doplnky. Detský stolík obsahuje aj uzamykateľnú zásuvku na kľúčik, do ktorej si vaša parádnica môže uložiť doplnky a iné cennosti. Detský kozmetický stolík Hello Kitty tvorí aj 9 doplnkov, bez ktorých sa vaša parádnica nezaobíde. Patrí k nim tmavoružová čelenka do vlasovdva prstienky, jeden s obrázkom Hello Kitty a druhý s obrázkom srdiečka, tmavoružový hrebienok, krásny svetloružový náhrdelník aj s náramkom na ruku, spona do vlasov a dva ružové flakóniky na voňavku, rovnako s krásnym obrázkom roztomilej mačičky. Detský kozmetický stolík poteší každé dievčatko, ktoré sa rado skrášľuje a parádi. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery46*28*83 cm
Celková výška83 cm
Výška pracovnej plochy47 cm
Rozmery balenia59*18*64 cm
Výška sedacej plochy28 cm
Hmotnosť2,94 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.