Kuchynka Minnie Cooky Smoby 19 doplnkov od 18 mes

Popis produktu

Kuchynka pre deti Minnie Cooky je prevedená v  fialovo-bielej farebnej kombinácii. Je veľmi pekná kuchynská linka s množstvo zákutí a všetkými potrebnými funkciami, ktoré správna kuchynka pre deti musí obsahovať. Všetky úchytky, tlačidlá, náradie sú prispôsobené pre malé detské ručičky detí od 18 mesiacov. Detská kuchynka Minnie Cooky je vyrobená z kvalitného a odolného plastového materiálu, ktorý deťom vydrží ako nový veľa rokov. Kuchynka SMOBY je kvalitným francúzskym výrobkom, ktorá zaručuje vysokú kvalitu a odolnosť plastov, ktoré sú zároveň veľmi príjemné na dotyk. Dominantnou časťou kuchynky je obrázok Minnie. Je to obľúbená detská postavička z Disneyho rozprávok.

Kuchynská linka SMOBY je vysoká 85 cmvýška pracovnej plochy je vo výške 42 cm od zeme. Spodnej časti kuchynky dominuje rúra na pečenie s otváracími dvierkami, a s roztomilým obrázkom roztomilého muffinu s nápisom Minnie. Po stranách je úložný priestor, kde si deti môžu odložiť doplnky a kuchynské náradie. Dominantnou časťou kuchynky je sporák, ktorého tlačidlá vydávajú mechanický zvuk Klik-Klik. Za sporákom je priehlbinka na uloženie riadu. Bočné strany kuchynky sa dajú nadvihnúť, tam sa nachádza miesto na príborník a odkladanie drobností. Z ľavej strany je jedálenský kútik, kde si deti servírujú uvarené pochúťky a z ľavej strany je drez na umývanie riadu.

Nad sporákom je panel s množstvom úložného priestoru a kávovarom s peknou šálkou. Kávovar je na kapsule s kávou, mliekom alebo čokoládou. Polička kuchynky je dostatočne veľká na odkladanie pohárikov a zákuskov. Celú kuchynku zdobí digestor s hodinami a háčikmi z ktorých visí príbor. Nad ním je miesto na odloženie tanierikov. Kuchynka pre deti SMOBY je dodávaná spolu s 19 kusmi doplnkov, ktoré hru robia úžasnou. Spoločnou hrou detí si zdokonaľujú komunikačné schopnosti a je to forma sociálnej interakcie, pri ktorej napodobňujú správanie dospelých. S touto úžasnou kuchynkou vaša ratolesť zažije jedinečné chvíľky hry na šéfkuchára. Francúzska spoločnosť SMOBY je popredným výrobcom detských hračiek najvyššej kvality, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske normy.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery66*35*85 cm
Celková výška85 cm
Výška pracovnej plochy42 cm
Rozmery balenia51*30*66 cm
Hmotnosť2,80 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.