Kuchynka Hello Kitty Cooky Smoby s 19 doplnkami

Popis produktu

Kuchynka pre deti Hello Kitty Cooky je prevedená v krásnej a jedinečnej kombinácii svetloružovej a tmavoružovej farby, s kontrastnou bielou. Motívom kuchynky pre deti Smoby je legendárna mačička Hello Kitty, ktorá je veľmi obľúbenou u detí. Kuchynka pre deti Je veľmi pekná kuchynská linka s množstvo zákutí a všetkými potrebnými funkciami, ktoré správna kuchynka pre deti musí obsahovať. Všetky úchytky, tlačidlá, náradie sú prispôsobené pre malé detské ručičky detí od 18 mesiacov. Detská kuchynka je vyrobená z kvalitného a odolného plastového materiálu, ktorý deťom vydrží ako nový veľa rokov. Kuchynka Smoby je kvalitným francúzskym výrobkom, ktorá zaručuje vysokú kvalitu a odolnosť plastov, ktoré sú zároveň veľmi príjemné na dotyk.

Kuchynská linka Smoby je vysoká 85 cm a výška pracovnej plochy je vo výške 42 cm od zeme. Spodnej časti kuchynky dominuje rúra na pečenie s otváracími dvierkami, a s roztomilým obrázkom mačičky Hello Kitty. Po stranách je úložný priestor, kde si deti môžu odložiť doplnky a kuchynské náradie. Dominantnou časťou kuchynky je sporák, ktorého tlačidlá vydávajú mechanický zvuk Klik-Klik. Za sporákom je priehlbinka na uloženie riadu. Bočné strany kuchynky sa dajú nadvihnúť, tam sa nachádza miesto na príborník a odkladanie drobností. Z ľavej strany je jedálenský kútik, kde si deti servírujú uvarené pochúťky a z ľavej strany je drez na umývanie riadu.

Nad sporákom je panel, s množstvom úložného priestoru a kávovarom s peknou šálkou. Kávovar je na kapsule s kávou, mliekom alebo čokoládou. Polička kuchynky je dostatočne veľká na odkladanie pohárikov a zákuskov. Celú kuchynku zdobí digestor s hodinami a háčikmi z ktorých visí príbor. Nad ním je miesto na odloženie tanierikov. Kuchynka pre deti Smoby je dodávaná spolu s 19 kusmi doplnkov, ktoré hru robia úžasnou. Spoločnou hrou detí si zdokonaľujú komunikačné schopnosti a je to forma sociálnej interakcie, pri ktorej napodobňujú správanie dospelých. S touto úžasnou kuchynkou vaša ratolesť zažije jedinečné chvíľky hry na šéfkuchára. Francúzska spoločnosť Smoby je popredným výrobcom detských hračiek najvyššej kvality, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske normy.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*35*85 cm
Celková výška85 cm
Výška pracovnej plochy42 cm
Rozmery balenia51*30*66 cm
Hmotnosť2,80 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.