Kuchynka Hello Kitty Cooky Smoby s 19 doplnkami

Popis produktu

Kuchynka pre deti Hello Kitty Cooky je prevedená v krásnej a jedinečnej kombinácii svetloružovej a tmavoružovej farby, s kontrastnou bielou. Motívom kuchynky pre deti Smoby je legendárna mačička Hello Kitty, ktorá je veľmi obľúbenou u detí. Kuchynka pre deti Je veľmi pekná kuchynská linka s množstvo zákutí a všetkými potrebnými funkciami, ktoré správna kuchynka pre deti musí obsahovať. Všetky úchytky, tlačidlá, náradie sú prispôsobené pre malé detské ručičky detí od 18 mesiacov. Detská kuchynka je vyrobená z kvalitného a odolného plastového materiálu, ktorý deťom vydrží ako nový veľa rokov. Kuchynka Smoby je kvalitným francúzskym výrobkom, ktorá zaručuje vysokú kvalitu a odolnosť plastov, ktoré sú zároveň veľmi príjemné na dotyk.

Kuchynská linka Smoby je vysoká 85 cm a výška pracovnej plochy je vo výške 42 cm od zeme. Spodnej časti kuchynky dominuje rúra na pečenie s otváracími dvierkami, a s roztomilým obrázkom mačičky Hello Kitty. Po stranách je úložný priestor, kde si deti môžu odložiť doplnky a kuchynské náradie. Dominantnou časťou kuchynky je sporák, ktorého tlačidlá vydávajú mechanický zvuk Klik-Klik. Za sporákom je priehlbinka na uloženie riadu. Bočné strany kuchynky sa dajú nadvihnúť, tam sa nachádza miesto na príborník a odkladanie drobností. Z ľavej strany je jedálenský kútik, kde si deti servírujú uvarené pochúťky a z ľavej strany je drez na umývanie riadu.

Nad sporákom je panel, s množstvom úložného priestoru a kávovarom s peknou šálkou. Kávovar je na kapsule s kávou, mliekom alebo čokoládou. Polička kuchynky je dostatočne veľká na odkladanie pohárikov a zákuskov. Celú kuchynku zdobí digestor s hodinami a háčikmi z ktorých visí príbor. Nad ním je miesto na odloženie tanierikov. Kuchynka pre deti Smoby je dodávaná spolu s 19 kusmi doplnkov, ktoré hru robia úžasnou. Spoločnou hrou detí si zdokonaľujú komunikačné schopnosti a je to forma sociálnej interakcie, pri ktorej napodobňujú správanie dospelých. S touto úžasnou kuchynkou vaša ratolesť zažije jedinečné chvíľky hry na šéfkuchára. Francúzska spoločnosť Smoby je popredným výrobcom detských hračiek najvyššej kvality, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske normy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*35*85 cm
Celková výška85 cm
Výška pracovnej plochy42 cm
Rozmery balenia51*30*66 cm
Hmotnosť2,80 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.