Set kuchynka Máša a medveď Smoby s kávovarom a kozmetický stolík so stoličkou

Popis produktu

Set hračiek kuchynka Máša a medveďkozmetický stolík Hello Kitty je nádherná súprava hračiek, ktorá je ako stvorená pre každú malú slečnu. Hračky v sete sa výborne dopĺňajú, sú zladené funkčne a farebne pre všetky dievčatá. Tieto hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý sa už dlhé roky pýši výrobou kvalitných a bezpečných hračiek s originálnym dizajnom. Kuchynka má mnoho zaujímavých doplnkov a krásny rozprávkový motív populárnej rozprávky Máša a medveď Pretty. Výborne k nej ladí kozmetický stolík, ktorý je zároveň kaderníctvom, ale dá sa používať aj samostatne. Tieto hračky krásne ozvláštnia izbu každej princezničky. Poteší vás aj zvýhodnená cena týchto dvoch hračiek.

Detská kuchynka Máša a medveď Smoby s kávovarom od 18 mesiacov s 22 doplnkami

Detská kuchynka Máša a medveď prichádza s 22 doplnkami, ktoré nesmú chýbať v žiadnej naozajstnej kuchyni. Patrí k nim, napríklad, poháriky, tanieriky, príbory, varešky, nádobky na varenie a pečenie. Rozprávková kuchynka je vhodná pre deti od 18 mesiacov, jej výška je 85 cm. Je vyrobená z kvalitného plastu, v žiarivých farbách fialovej a zelenej. V detskej kuchynke je zabudovaný kávovar, do ktorého sa dajú vložiť kapsuly, ďalej rúra na pečenie, varná doska, hodiny a umývadlo. Na poličky po bočných stranách sa dajú poukladať všetky doplnky. Na kuchynke sú obrázky z rozprávky Máša a medveď, takže svojim dizajnom upúta každého malého kuchára.

Pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej detskej izby. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispieva to aj k mentálnemu rozvoju detí. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s predmetmi, ktoré každodenne používajú dospelí sa približujú k svetu dospelých. Vymýšľaním receptov a rôznych postupov varenia si deti osvojujú kuchárske umenie. Kuchynka je ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci.

Detský kozmetický stolík 2v1 Hello Kitty Smoby so stoličkou

Smoby detský kozmetický stolík so stoličkou sa tiež nesie v motíve Hello Kitty, preto sa výborne hodí k detskej kuchynke. Detský kozmetický stolík môže slúžiť nielen ako kozmetický stolík, ale aj ako kaderníctvo. Má krásnu tmavoružovú farbu a veľmi moderný dizajn, vďaka čomu pôsobí elegantne a hravo. Je možné ho používať na podstavci, ale aj bez neho. Patrí k nemu aj krásna stolička Hello Kitty. Vďaka veselému kozmetickému stolíku Hello Kitty zažije vaše dievčatko hodiny zábavy a skrášľovania sa.

Kozmetický stolík Hello Kitty pre deti môže vaše dievčatko naučiť ako sa o seba starať. Rozmery kozmetického stolíka sú 46*28*83 cm. Je vhodný pre dievčatká od 3 rokov. Súčasťou detského kozmetického stolíka Hello Kitty je aj moderný ružový podstavec. Kozmetický stolík sa dá používať aj bez podstavca a dá sa položiť kdekoľvek na stôl či na posteľ. K stolíku patrí aj stolička Hello Kitty, ktorú môže vaše dievčatko využiť aj pri iných hrách. Stolička je vysoká 28 cm a je veľmi praktická. Veľké ružové zrkadlo je vyklápateľné a dá sa pohodlne nastaviť jeho poloha.

Pod zrkadlom sa nachádza malá tajná skrinka na odkladanie cenností. Pracovná plocha na detskom kozmetickom stolíku obsahuje aj dva malé bočné pulty. Ich vrch sa dá odklopiť a pod nimi sa nachádza ďalší úložný priestor na drobnosti a iné doplnky. Detský stolík obsahuje aj uzamykateľnú zásuvku na kľúčik, do ktorej si vaša parádnica môže uložiť doplnky a iné cennosti. Detský kozmetický stolík Hello Kitty tvorí aj 9 doplnkov, bez ktorých sa vaša parádnica nezaobíde. Patrí k nim tmavoružová čelenka do vlasov, dva prstienky, jeden s obrázkom Hello Kitty a druhý s obrázkom srdiečka, tmavoružový hrebienok, krásny svetloružový náhrdelník aj s náramkom na ruku, spona do vlasov a dva ružové flakóniky na voňavku.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky od výrobcu Smoby majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami počas hry. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby  je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Detská kuchynka Máša a medveď a kozmetický stolík Hello Kitty sú spojené v jednom fantastickom, cenovo výhodnom sete, ktorý je naozaj neodolateľný. Zakúpte ho svojim detičkám a jednoznačne ich potešíte.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery38*60*55 cm
Celková výška85 cm
Výška pracovnej plochy42 cm
Rozmery balenia51*30*66 cm
Hmotnosť2,80 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.