Kuchynka Hello Kitty Ma Premier Smoby 16 doplnkov

Popis produktu

SMOBY detská kuchynka Hello Kitty Ma Premier je krásna kuchynka pre malé dievčatá. Má ružovo-biele farebné prevedenie a obsahuje množstvo užitočných doplnkov, vďaka ktorým je hra s detskou kuchynkou nezabudnuteľná. Je prevedená v jedinečnej farebnej kombinácii, ktorú si zamiluje každé dievčatko. Krásne zapadne do detskej izby a nezaberá veľa miesta. Detská kuchynka je 80 cm vysoká a má otváracie krídla po stranách. Spolu obsahuje 16 unikátnych doplnkov. Riady, príbory, doplnky do kuchyne, rúra na pečenie s otváracími dvierkami, to všetko zaručuje skvelú hru vašim ratolestiam.

Vhodná pre deti od 3 rokov. Kuchynka je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov ktoré sú príjemné a zamatové na dotyk. SMOBY kuchynka pre deti je zárukou kvality, ktorá sa snúbi s jedinečným dizajnom a francúzskou eleganciou. S kuchynkou pre deti sa zahrá jedno ale i viac detí. Tým si vytvárajú návyky spoločenského správania a komunikácie, je to forma sociálnej interakcie, pri ktorej napodobňujú dospelých. Pod otvorenými krídlami detskej kuchynky sa ukrývajú úložné priestory, do ktorých si deti uložia všetky doplnky. 

Po zatvorení sa na krídlach nachádza umývací drez a stolík na prestieranie. V strede kuchynky pre deti je sporák. Všetko v krásnych ružových odtieňoch s motívom obľúbenej detskej postavičky Hello Kitty. Výška pracovnej dosky kuchynky je 38 cm. Dominantnou časťou kuchynky je digestor oválneho tvaru a krásnej ružovej farby ozdobený obrázkami mačičky Hello Kitty. Rozmery kuchynky sú 72*30*80 cm. Značka SMOBY je zárukou francúzskej kvality s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti detských hračiek. Táto kuchynka obsahuje všetko čo malá princezná potrebuje.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery72*30*80 cm
Celková výška80 cm
Rozmery balenia43*26*51 cm
Hmotnosť1,97 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.