Kolíska Hello Kitty Smoby pre 42 cm bábiku s perinkou od 18 mes

Popis produktu

Smoby kolíska Hello Kitty pre bábiku je kvalitný plastový výrobok, vhodný pre bábiku s veľkosťou 42 cm. Kolíska pre detskú bábiku má krásne prevedenie v štýle obľúbenej postavičky Hello Kitty, v krásnej svetloružovej farbe v kombinácii s bielou. Prikrývka pre bábiku je svetloružovej farby s bielymi pásikmi. Kolíska je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov, ktoré sú zároveň jemné a zamatové na dotyk. V prednej časti kolísky aj nad hlavou bábiky je znak mačičky Hello Kitty, ktorá je veľmi obľúbenou u všetkých detí. Je to skvelá hračka, ktorá slúži ako doplnok k bábike.

Kolíska má jemné oblé tvary, ktoré sa rozkolíšu pri jemnom dotyku, a tak dieťa uspáva svoju obľúbenú bábiku. Z oboch strán kolísky sú úchytky, na jednoduché prenášanie. Na čistenie tkaniny používajte len jemne navlhčenú hubku. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Dievčatá sa hrajú na mamičku. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností.

Je to úžasný spôsob ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca. Prostredníctvom držania, kŕmenia, uspávania, a hry s detskou bábikou, deti napodobňujú dospelých, a učia sa ako dávať lásku ostatný. Určite si získa srdce každej malej princeznej. Hra s bábikou patrí medzi najobľúbenejšie detské hry. Deti sa radi starajú o svoju bábiku. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne neškodných materiálov. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Kolíska pre bábiku je doplnok pre hru s bábikou, vhodný pre deti od 18 mesiacov. Rozmery kolísky sú 29*26*52 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery29*26*52 cm
Rozmery balenia57*10*34 cm
Hmotnosť1,55 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.